• zamanında ekşi sözlük' te hakkında yazılan yazıların site sahipleri tarafından bizzat yazıldığını iddia etmiş, bunun sağlaması olarak da bir kaç "medyacı" arkadaşının sitenin dürüstlüğünü test etmek için kendisi hakkında iyi şeyler yazıp gönderdiklerini ve yayına alınmadığı hususunu konuya ilişkin bilgisizliğinden bihaber şekilde gazete köşesine yazmış bir insanmış bu kadın. bir de eklemiş: "medyacı" arkadaşları "o çirkin laflarla dolu yazıların internet okurlarından gelmediğine de eminiz." demişlermiş. bak sen.

zamanıdır, açıklayalım. sedat yıllar önce kendisine hasta olmuş ve fakat güler kazmacı yüz vermemiş, zaten sitenin kuruluşunun gizli amacı güler kazmacı'ya bu reddin bedelini ödetmekti, artık belki ssg' nin ardındaki gerçeği açıklamanın da zamanı geldi, ssg' nin açılımı "seni seviyorum güler" dir esasen. yerseniz.
  • star 1deki programında ödül dağıttığı insanların sevinmesi için baskı uygulayan kazulet kadındır.

"sevinç çığlıklarını duyamıyorum erdal bey, sevinmediniz mi? sevindiniz değil mi? o zaman çığlıkları duyalım..."
  • ''istikbal'' marşı'nı yazan gazeteci

bakma, dönmez şafak vakti yurttan kaçan o alçak
    dönmeyip amerika’da arlanmadan yaşayacak.
    o benim milletimin hırsızıdır yurdu soyacak
    hortumladığı benimdir, milletimindir ancak.

çalma, kurban olayım hepsini ey hırslı çakal!
    gariban halkıma da bir pul bırakacak kadar al,
    olmaz sonra götürdüğün paralar sana helal,
    hakkını vermezsen buradaki ortakların behemehal.

ben ezelden beri aç yaşadım, aç yaşarım,
    hangi hükümet beni kurtaracakmış şaşarım.
    yırtsam bir tarafımı hiç görünmez başarım,
    kurumuş musluk gibiyim ne akar, ne taşarım.

mali krizler yoluna örmüşse çelikten duvar,
    benim ‘’ceğiz, cağız’’ diyen bir hükümetim var.
    bağırsın korkma, nasıl işimize burnunu sokar
    avrupa birliği denen tek dişi kalmış canavar.

arkadaş, meclise vekilini uğratma sakın,
    işe aldıracakların olsun hep sana yakın.
    gelecektir cezanı verecek günler hakkın,
    kim bilir belki yarın, belki yarından da yakın.

cümlenizin bu yurdu yok etmek mi emeli?
    yediğiniz herzelere bilmem başka ne demeli?
    oyuverin altını iyice sallansın temeli,
    yurdumun ki, sonunda vatandaş kükremeli.

dalgalanın siz de dolar gibi ey suçlular,
    olsun artık soyguncuya vurulacak bir yular,
    ebediyen öyle yok hesapsız bir iktidar
    hakkıdır garip yaşayan vatandaşın da gülmek
    hakkıdır ezilmiş milletimin aydınlık bir istikbâl…
  • trt'de 80'lerin sabah kuşağında "gün başlıyor"u sunardı.
    herhalde trt'nin o yıllarda kulağa olduğu kadar görselliğe de hitap eden yegane güzel, zarif takdimcisiydi.
    nitekim star 1 magic box'ın havada kaptığı spikerlerden oldu.
    yıllar sonra "yuvaya dön" çağrısıyla trt'ye döndüyse de kurumundan eski sıcaklığı göremedi doğal olarak. sonrasında ekranlardan buharlaştı. köşe yazarlığına soyundu. şimdilerde diksiyon dersleri veriyor.
  • kendisinin bir dönem nişantaşı'nda oldukça büyük ama kokudan değil girmek önünden bile geçilmeyen bir dairede onlarca kedi ile birlikte pislik içinde ikamet ettiği rivayet edilirdi.
  • aman tanrim bu kadin oyle populer, oyle unluydu ki 1990'larin basinda, inanmak mumkun degil !.. trt'den star1'e transfer olan gulgun feyman'la beraber burasi trt degil havalarindaydilar. astronomik paralar kazandi, ancak bir suru kanal acilip ortalik manken sunuculara kalinca cicim aylari bitiverdi.
  • evli erkek neden sorusunun cevabini verdikten sonra beyoglu kadinlariyla devam edecekmis. anne yarisidir, candir.
  • aynı zamanda guzel turkce ve iletisim derslerinde de üstüne olmayan hoca.
  • ergenlik yillarimizada star tv'de her aksam gozlerimizin icine bakarak toyota cressida demesinden tahrik olurduk, hey gidi yillar hey.
  • kendileri tarafından gönderilen cevap metni şu şekildedir,

evimde en fazla kedi sayısı 5 olmuştu on beş yıl ve evvel ve kısa bir süreliğine. genel olarak 2 - 3 kedim oldu. "koku" mu dediniz? yalnız yaşamaya başladığım 25 yıl öncesinden itibaren maaşla çalışan ve her gün evimde temizlik yapan yardımcı kadın vardır. üstelik çevremde benim fazla temiz titiz olduğumdan yakınırlar ve "hayvansever rahat olmalı" derler. zaten onlarca kedi ile birlikte yaşamak "ruhsal" bir sorun olmalı ve ben etrafımda bile böyle birini tanımıyorum.
hesabın var mı? giriş yap