*

şükela:  tümü | bugün
 • sandalyeden düşerken, altına kaçırmak versiyonu da vardır bunun. etrafta insan olmamasına özen gösterilmelidir tabii.
 • gülerken ayaklarımı kaldırmak gibi abudik bir huya sahip olduğum için sıklıkla başıma gelen fakat başkasının başına geldiğinde tüm acımasızlığımla "hah tam bestami baltanın arkasındaki kemancıya benzedin, altına işemeden ben gideyim bari" şeklinde dalga geçtiğim olay.
 • yaran entrylerin yan etkilerinden biri anladigim kadariyla. sozlukculerin hangi entryler yuzunden sandalyeden dustuklerini okudukca mizah anlayisimdan suphelenir oldugumu belirtmek isterim. (bkz: yaran entrylerin yaramamasi) (bkz: baskasini yaran entrye tebessum bile edememek)
 • levent kırca'nın şişko kemancı tiplemesinin sık sık gerçekleştirdiği aktivite..
 • bir kere bile başıma gelmemiş olay, sandalyeyle alakalı desem yataktan yer minderine kadar, araba koltuğundan plastik tabureye kadar çeşitli ortamlarda bilgisyar kullandım, komik şeyler gördüm, lakin hiçbiri beni düşürmedi yerimden. en komiği işte kahkaha attırdı. sandalyeden düşme eylemini; duygularını başkalarına gösterme kaygısı taşıyan insanların, arabaya binerken şekilden şekile giren artiz karakterli insanların, en ufak bi espriye ellerini kollarını açarak yüksek sesle gülen insanların, böğüre böğüre ağlayan insanların başka bir ezik hareketi olarak görüyorum. ha biri çıkıp da derse ki 'ben yannızdım kardeşim düştüğümde', evvela kalkamayasın der, sonra da bu davranışın aslında hep yapılan, ana özel bi şekil olmadığını kişinin kendini bile inandırm çabası olarak gördüğümü de belirtirim. evet, yaşım genç ve sandalyeden gülerken düşen herkesi genelleyebilecek yeteneği/yetkiti kendimde görüyorum.

  var mı itirazı olan??
 • animaniacs izlerken basiniza gelebilcek bisey:

  "so just sit back and relax
  you'll laugh 'til you collapse
  we're animaniacs!"
 • sandalyenin 5 ila 10 milyon arasında bir fiyata alınmış plastik beyaz sandalye olması, oturanın da 75 kilonun üzerinde ağırlığa sahip olması durumunda hafifçe arkaya doğru yaslanıldığında (bkz: kaykılmak) düşme gerçekleşebilir, düşenin gülmeye pek fırsat bulamayacağı bu durumda diğerlerinin buna gülmesi olasıdır.
 • insanin basina gelmeden inanasi gelmeyen bir durum*
 • yurtta bilgisayarın başında oturuyorum. (bkz: odtü) (bkz: 4. yurt) başka bir yurtta (bkz: isa demiray yurdu) kalan bir arkadaş yahoo messenger'da online oldu. muhabbet ederken "sende film falan var mı?" dedi ben de az önce kazaa'dan inmiş olan ice age'i gönderdim. (odtü'de kampüs içi data transferleri 10 kaplan gücündedir.) sonra işime geri döndüm. adam bir mesaj attı, "karnım ağrıyor gülmekten" diye. "niye ki?" dedim. "ice age" dedi. "allah allah" dedim. "varya gülmekten sandalyeden düştüm oğlum, hem de iki kez" dedi "hadi len" dedim inanmayarak ve ben de seyretmeye başladım filmi. ve gülmekten sandalyeden düştüm. hem de iki kez... inandım.
hesabın var mı? giriş yap