şükela:  tümü | bugün
  • akp'nin seçim kampanyasını yürütecek olan, andy-ar araştırma şirketi başkanı faruk acar'ın, ''herkes erdoğan'ın rakipsiz olduğu inancına sahip'' sözlerine karşı, gülfem saydan sanver'in 15 saniyelik bakışlarıyla yılların özetini geçtiği durum

izlerken sandalyeden düşürür.

edit: video zamanı 1:31:50'dir, direkt link üzerinden açamayanlar için dev hizmet.
  • ben artık ak partililere bu bakışı bile atmıyorum.

görmezden gelmek daha etkili bir silah.
  • akıllara, meslektaşının sorduğu saçma sapan bir soruya şu şekilde tepki veren çinli muhabiri getirmiştir.
  • kezbanlik adi verilen tavirdir. adamin bir iddiasi var, dogru ya da yanlis. kameranin kendisini cektigini bildigi icin nasil triplere girecegini sasirmis bir kadin gordum. muhtemelen disarki dunyada da aynidir gerci.
  • onu geçtimde bu faruk acar denen zat'ın acaba şunları söylerken yüzü hiç kızarmıyor mu?

hani tamam iyi para alıyor falan ama ne kadar para alırsan al bu kadar pişkin olabilmek kolay bir iş değil.

neyse faruk efendi 1.5 ay daha meydan sizin sonrasında ne olacağınızı göreceğiz.
  • ekrana yansıma ihtimalini görmüş-hatırlamış ve utanmıştır da.işte bu utanma duygusu iyi insanları kötü insanlardan ayıran mefhumdur.

güzel bir kadınının anlamlı yüz ifadesidir.
  • eksisozluk mobil uygulaması sağolsun videonun tamamını izledim.
  • hayır bu adam çıkıp araştırma şirketiyiz diyor ve anket sonucu açıklıyor. araştırma şirketi dediğin tarafsız olmalı, çıkarı olmamalı.
  • başlığa bakınca, hanımefendinin bir cevap vereceğini düşünerek videoyu açtım. tabii bir arkadaş tarafı olduğu yeri övüp duruyor, bekledim ki bunca destan yazan birisini 15 saniyede cevaplandıracak. sonradan cevap yerine nargile cafede kendisine kur yapan ergeni aşağılayan kezban bakışının tepki olarak adlandırıldığını gördüm.

eminim ki programın herhangi bir noktasında hanımefendi bu bakışları tam manası ile ifade eden bir cevap vermiştir, beklerdim ki tepki olarak o paylaşılsın. ama bu şekilde paylaşınca maalesef kendi ayağınıza sıkmış oluyorsunuz. sizin için bu cevap ise, o zaman da kaş göz iması yapan akp yandaşına laf etmeniz pek bir sakil kaçıyor.

gülfem saydam sanver tarafından verilen cevaplardan bir tanesini buraya bırakayım da, en azından 15 saniye göz süzmeden ibaret göründüğü kısımda, akp virali izlemek yerine doğru dürüst söylemler dinleyin, buyrun