şükela:  tümü | bugün soru sor
 • komık* bır kızın, light ama yararlı programı..
 • şu an tv8'de denk geldiğim, ne zaman denk gelsem işi gücü bırakıp izlemeye koyulduğum gezi rehberi programı. gülhan şen inanılmaz tatlı ve komik bir hatun. gittiği yerlerin güzelliği bir yana, sunumu da ayrı bir renk katıyor programa. izlediğiniz zaman "ben de gitmek istiyorumm yaa" şeklinde debeleniyorsunuz oturduğunuz yerde. kaçırılmaması gerek.

  (bkz: ailecek bayılıyoruz)
 • koşarak colosseum'a sarılan bir kızın sunduğu gezi programı. doğallık, muhabbet, ne bileyim komiklikler filan. nası ya derken baktım bulgaristan göçmeniymiş, hee dedim tamam o zaman.
 • gezdigi yerlerde sadece sponsoru olan tur firmasinin müşterileriyle ropörtaj yapan (kardeşim bu adamlarda ilk defa geliyor ne sorabilirsin) nerde heykel varsa kendisini bunlara tirmanmak zorunda hisseden yaptigi enteresan yorumlarla pazar sabahi ailecek yarilmamiza sebep olan güzel hatunun sunduğu program.

  (bkz: gülhan şen)
 • bazen çok rüküş giyinse de genel itibariyle seksi bulduğum bir sunucusu olan, faydalı ve eğlenceli gezi programı. faydalı ama eğlencesiz olanı için stv'deki ayna'ya bakmalı...
 • oldukca dogal ve izleyeni guldurmeyi basaran, defne joy foster'in beyaz tenli versiyonu gulhan'in sundugu program. turlara kameramani ile katilan bu hanim kizimiz bilinen belli basli yerleri gezdiriyor gosteriyor.
 • sunucu gülhan şen cicili bicili, rengarenk giyiniyor. aksesuarları da çok sevimli. mikrofonuna takılı bir peluş ayıcık var mesela. giyinmeyi, alışveriş yapmayı çok sevdiğine eminim.

  tarihi ve turistik yerleri gezdiriyor. genellikle avrupa'da takılıyor. ama malezya'ya ve sahra çölü'ne gitmişliği de var.

  zannediyorum en çok paris bölümünün tekrarı veriliyor. zira paris'li bölüme bir 3-5 kez denk gelmişliğim var.
  bu bölümde çok komik birşey olmuştu. tur rehberi notre dame katedrali'ni anlatıyor.(yanlış hatırlamıyorsam) buradaki çana emanuel ismi verilmiş. adam bunu anlatırken gülhan birden''niye?''diye atladı. rehber belli ki bu soruyu hiç beklemiyordu. şaşakaldı.''niye mi?'' ''evet, niye emanuel?'' ''haa orasını bilmiyorum.''diyip kalakaldı rehber.

  malezya'ya gittiği bölümde de ''ister istemez türkiye malezya olur mu sorusu aklıma geliyor burayı gezerken. biz size burayı göstereceğiz. artık kararı siz verin.'' demişti. hakikaten malezya deyince benim de aklıma hemen ''türkiye malezya olur mu'' muhabbetleri geliyor.

  işte burada malezya'nın başkenti kuala lumpur'da bir pazar yeri geziyordu. pazarcılara ''türkiye hakkında ne düşünüyorsunuz? türkiye'yi biliyor musunuz?'' gibisinden sorular soruyordu. pazarcılar da ''kızları güzel'' diyordu.( muhtemelen gülhan'dan yola çıkarak öyle diyorlar) gülhan'da şaşırıyor tabi, diyor ki''allah allah. herkes kızları güzel, kızları güzel diyor. kim geldi ki buraya daha önce?''

  işte böyle keyifli bir gezi programı.

  ayrıca gülhan'ın (ismiyle hitap ederim ben ona.) türkçesi çok düzgün. kelimeleri tane tane, acelesi olmadan, adeta her bir sözcüğün hakkını vererek konuşuyor.

  ancak program bitiminde, fotoğrafçıya değişik değişik surat ifadeleriyle sanki dergi kapağına çıkacakmışçasına poz vermesini gülünç buluyorum. ama o zaman da nasıl olsa program bitti diyerek kanalı değiştiriyorum.
 • faydalı bir program. verdiği bilgiler işe yarar cinsten. bir keresinde bir tarihi mekanı anlatmıştı da bir kaç hafta sonra sanat tarihi gibi alakam olmayan bir dersten o mekan sorulmuştu. ben de gülhanca döktürmüştüm tabi. sağolsun varolsun...
 • klostrofobisi olduğu için yerin bilmemkaç metre altındaki tuz madenine girmek istemeyen kameramanına "abi korkma yalaya yalaya geri çıkarsın" diyen sevimli kızımız gülhan şen tarafından sunulan enerjik program. izleyin izlettirin.