şükela:  tümü | bugün
 • 24 saatir haber alınamayan üniversiteli bir genç kızımız...
  umarım iyi haberini alırız..

  https://www.instagram.com/…y-m/?igshid=jbnb0eaq1erk
 • tunceli munzur üniversitesi öğrencisi 21 yaşındaki gülistan doku’dan bir haftadır haber alınamıyor, ailesi seslerinin duyulmasını istiyor. en son erkek arkadaşı ile konuştuğu, bir minibüse bindiği görülmüş. #gülistandokunerede

  https://twitter.com/…let/status/1215722161677250561
 • bu ülkenin kadınlarıyla ne alıp veremediğiniz var ?

  https://www.instagram.com/…r6y/?igshid=g9hejyy85z98
 • bu olay neden gündeme gelmiyor, arkadaşlar destek olun yukarılarda tutalım. korkunç iddialar var. sanırım üzeri kapatılmaya çalışılıyor. yerel ve ulusal medyadan ses yok.
  olay: tunceli'de üniversite öğrencisi genç bir kız yaklaşık bir haftadır kayıp. erkek arkadaşından şüpheleniliyor. bunun yanısıra birkaç korkunç iddia daha var. umarım gerçek değildir ve tez zamanda bulunur.
 • benim anlamadığım şu kadınlar şiddet gördükleri adamlarla niye devam ediyorlar bu kadın daha önce sevgilisi tarafindan 2 defa şiddete uğramış kadında suç var demiyorum neden bu tip adamlarla devam ediyorlar onu anlamıyorum. bugün sevgiliyken sizi döven yarın sizi öldürür de bunun farkında olun.
 • halk, gulistan doku bulunana kadar her gun eylem yapma karari almis.

  https://twitter.com/…tatus/1215971517827371008?s=19
 • umarım sağ salim bulunur.manyak dolu ortalık
 • bu başlık neden gündem olmuyor hala anlamış değilim.

  metin cihan’ın konu ilgili tivit floodu:

  gülistan 1 haftadır kayıp. vali tuncay sonel arama faaliyetinin titizlikle sürdüğünü söylüyor ama baş şüpheli olan zeynal gözaltına alınmıyor, sorgulanmıyor. kaçmış. saklanıyor. kimse peşine düşmüyor. belli ki birileri tarafından korunuyor. çünkü babası polis.

  zeynal niçin baş şüpheli? gülistan'ı zorla arabasına bindirmeye çalışıyor. gülistan en son onunla buluşuyor. son telefon görüşmesi onunla. gülistan'ın ailesi ve arkadaşları onu işaret ediyor. ama evinde ifadesi alındıktan sonra sırra kadem basıyor. polis babası da ortalarda yok.

  kim bu zeynal? adını bile doğru yazdığımdan emin değilim. zeynal/zaynal/zainal abarok.. zeynal/zaynal/zainal abarakov.. hepsi yazılmış. annesi rus vatandaşı. çok aradım, kril alfabesiyle de denedim. ama internette ayak izine rastlamadım. siz de deneyin lütfen bulursanız paylaşın.

  zeynal hakkında bir şey öğrenemediğimiz gibi polis babası hakkında da öğrenemiyoruz. adı nedir, görevi nedir? hiçbir yerde rastlamadım. komşuları artık eve de uğramadıklarını söylüyor. oysa kaybolmadan bir gün önce gülistan'ı evlerine çağırmışlar. ne konuştular bilmiyoruz.

  link
 • ilgisiz kalınmasını anlamıyorum. umarım iyi durumdadır diyoruz yeniden.

hesabın var mı? giriş yap