• muhtemelen melankoliyi depresyonla karıştıran, hayatında hiç ciddi bir depresyon yaşamadığı tahmin edilen ebleh.
  • şarkılarındaki haletiruhiye için kullandığı ifade özel hayatına indirgenen, ne yaşayıp ne yaşamadığı sorgulanan sanatçıdır. çok merak ediyorsaniz mektup yazın.
  • raf şarkısını temposu arttırılarak çalmışlar, gayet güzel bir versiyonu yaratılmış.
  • bu sene türkmenistan'da yapılan, türkiyenin de dahil olduğu tüm asya ve pasifik ülkelerinin katıldığı eurovison benzeri bir şarkı yarışmasında bahadır tatlıöz ile birlikte ülkemizi temsil etmiş şarkıcı.

edit: yarışma değil asya pasifik şarkı festivaliymiş adı.
  • pop, rock, slow, arabesk, yabancı, rap hepsini söyleyen; şarkı seçimleri çok iyi olan, insanı hiç sıkmayan özverili bir canlı performansa sahip olan ve bu gece ankara'da döktürmüş olan sanatçı.

çıkmış olduğu sahnenin ses sistemi çok kötü olmasına rağmen insanların gönlüne girebildi. anlaşıldığı kadarıyla işini yaparken kendi de eğlenebiliyor.

yapmacıklıktan uzak tavırları etkileyici.
  • bence çogzel bir hanımefendi.
    çay içer miyiz dese kırmak istemem.
  • "olmazsan olmaz" eseriyle pop dinlemeyen benim hoşuma gitmiştir. dinledikçe içime hoşnutluk katan şarkılara bayılıyorum.
  • öldür beni isimli parçasının video klibinde kıvırcık saçlarını beğendiğim sempatik şarkıcıdır.

parça yeni değilmiş, 2017 diyor. (edit: remix yeniymiş)

al, aklın kaldı, canımı al!
    kılım oynamaz, şüphen mi var?
    öldür beni, vur hadi!
    ellerim düğümlendi, gözüm kör

al, az kaldı, canımı al
    soru sorma, al götür!
    "gitme." demek hepsinden zor
    ama gitme, bedenimde hüküm sür

şarkılar yazdım, yollara düştüm
    ne diller döktüm, sen öldür beni!
    benimle misin? bur'dasın d'i' mi?
    katilim ol gel, sen öldür beni!
    ah öldür beni, ah vur hadi, hadi!

al, aklın kaldı, canımı al!
    kılım oynamaz, şüphen mi var?
    öldür beni, vur hadi!
    ellerim düğümlendi, gözüm kör

şarkılar yazdım, yollara düştüm
    ne diller döktüm, sen öldür beni!
    benimle misin? bur'dasın d'i' mi?
    katilim ol gel, sen öldür beni!
    ah öldür beni, ah vur hadi, hadi!
  • canlı performansı gayet başarılı olan sanatçı. enerjisi yüksek, repertuarındaki şarkılar eğlenceli.
  • kendileri beni tanısa bence beni severdi. sonra al kimliğini gel, nikahı basayım sana derdi. bence kesin böyle olurdu. ama hem sesi hem kendisi çok güzel niye sana baksın demeyin benim tipim çok yok ama ağzım iyi laf yapar. o ünlü ben ünsüz tamamlardık birbirimizi. sabah şarkı söylerdi, direklere çıkardı, ben onu izlerdim. akşam sahilde yürüyüş yapardık gitar çalan çocuklara eşlik ederdik. geleceğe dair planınız ne dediklerinde güliz ayla diyorum. bir gün karşılık alacağım sevgime, inanıyorum.

tanım: sesi de kendisi de güzel bir sanatçı.
hesabın var mı? giriş yap