aynı isimde "gülizar" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yakinda baslayacak olan çagan irmak dizisi
 • fragmanını görür görmez çağan ırmak'ın unutursam fısılda filmi sandığım dizi. zaten çağan ırmak'ın elinden çıkıyormuş.
 • pek uzun soluklu olmayacağını hissettiğim kanal d dizisi.
  yanılırsam editlerim artık.
 • az önce kanal d'de tanıtımını gördüğüm çağan ırmak dizisi.. yakında başlayacakmış.. başrol kadın oyuncusu da farah zeynep abdullah imiş..

  tabiki bunları söylemek için gelmedim..

  konusu nedir nasıldır bilmiyorum. bakmadım, duymadım..

  bana 90'lı yillarda şevval sam'in oynadığı feride dizisini cağristirdi tanıtımı.. gözümde şevval sam'in kamyon üzerinde giderken söylediği dizinin jenerik şarkısı canlandı.. o yıllara gittim.. eski diziler ne de güzeldi diye geçirdim içimden..

  şöyle bişidi;

  "hatırlanacak ne kaldıysa, neler olduysa feride
  gözyaşların kimler için, kimler için feride..

  ah nerede ah nerede, nerede o yıllar nerede
  bu da gelir, bu da geçer gün gelir feride.."
 • 20 ocak'ta başlıyormuş ve çağan ırmak yönetiyormuş.

  fragmanından izmir'de geçecek bir dizi olarak görünüyor. izmir'de geçen dizileri takip ediyorum, yalnız pek uzun soluklu olmuyorlar. umarım bu olur.
 • biraz önce ranini tv de karakterleri tanıtan yazıyı okudum .çağan ırmak sıkı geliyor
  asmalı konak çemberimde gül oya kokusu aldım- amin-
 • farah zeynep abdullah'ı dönem dizileri dışında ilk defa güncel zamanlarda yaşayan çekici bir kadın karakter rolünde görebilmek umuduyla izleyeceğim dizi.
 • oturdum izliyorum. şans verdiğim kişi farah zeynep hatrına.

  çiftlik, esas oğlana aşık platonik kız, hasta , çocuğunun evlenmesini isteyen ölüm döşeğinde baba, fakir ama zengin kızla evlenecek olan esas oğlan, esas oğlanın sevdiği fakir kızla evlenecek olan zengin evin oğlu ama aslında gerçek oğlu değil anası başkasından yapmış, çocuğunu bırakıp kaçan anne ama ailesi zengin olacak ki esas kız dedesi sayesinde zengin olsun, pavyonda çalışan ama borcu olduğu için esas kızı borcuna karşılık vermek zorunda kalan konsomatris.... dur daha 10 dakika oldu bu kadar klişe buldum.

  1975'ten bu yana sürekli aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorsunuz. ya bak bari siyah beyaz yapın da o havaya girelim.
 • çağan ırmağın son projesi, ilk bakışta başarılı ve tutacak bir projeye benziyor. ayrıca set arkasında emek verenlerden birisi'nin en yakın dostum olması da diziyi takip etmem için yeterli bir sebep.
 • tabii ki cagan irmak ismine bir sans verecektik, verdik de... dizi su an klise gibi gorunse de, beeeaaalki izlenebilir gibi duruyor. farah zeynep abdullah 'i ayni unutursam fisilda 'daki roluyle izler gibi oldum, cok benzerlik vardi sanki. kahyanin sakladigi sir neymis onu cok merak ettim yalniz. yine bir cagan klasigi komedi-drama iciceydi <3 keske su sirrin ardindan da soyle acayip bi twist ciksa falan abandone olsak. lutfen biraz sasirtin bizi, litfen litfeeen.