*

aynı isimde "gülizar" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
  • yakinda baslayacak olan çagan irmak dizisi
  • fragmanını görür görmez çağan ırmak'ın unutursam fısılda filmi sandığım dizi. zaten çağan ırmak'ın elinden çıkıyormuş.
  • pek uzun soluklu olmayacağını hissettiğim kanal d dizisi.
    yanılırsam editlerim artık.
  • yönetmenliğini çağan ırmak’ın yaptığı, senaristliğini mahinur ergun'un kaleme aldığı, kadrosunda farah zeynep abdullah, şerif sezer, berk cankat, berk erçer, zuhal gencer ve berkay ateş’in yer aldığı dizinin ilk fragmanı da yayınlandı.

kanal d'de yayınlanacaktır.

link
  • çemberimde gül oya şahanesinden sonra nihayet bir çağan ırmak dizisi olacak hem de ebru cündübeyoğlu da var kadroda.
    çemberimde gül oya o denli yükseltti ki tv dizisi konusunda çağan ırmak adını çok güzel olacağını umuyorum. o halde, yeniden dizi saati takip etmek gerek.
  • az önce kanal d'de tanıtımını gördüğüm çağan ırmak dizisi.. yakında başlayacakmış.. başrol kadın oyuncusu da farah zeynep abdullah imiş..

tabiki bunları söylemek için gelmedim..

konusu nedir nasıldır bilmiyorum. bakmadım, duymadım..

bana 90'lı yillarda şevval sam'in oynadığı feride dizisini cağristirdi tanıtımı.. gözümde şevval sam'in kamyon üzerinde giderken söylediği dizinin jenerik şarkısı canlandı.. o yıllara gittim.. eski diziler ne de güzeldi diye geçirdim içimden..

şöyle bişidi;

"hatırlanacak ne kaldıysa, neler olduysa feride
    gözyaşların kimler için, kimler için feride..

ah nerede ah nerede, nerede o yıllar nerede
    bu da gelir, bu da geçer gün gelir feride.."
  • 20 ocak'ta başlıyormuş ve çağan ırmak yönetiyormuş.

fragmanından izmir'de geçecek bir dizi olarak görünüyor. izmir'de geçen dizileri takip ediyorum, yalnız pek uzun soluklu olmuyorlar. umarım bu olur.
  • biraz önce ranini tv de karakterleri tanıtan yazıyı okudum .çağan ırmak sıkı geliyor
    asmalı konak çemberimde gül oya kokusu aldım- amin-
  • farah zeynep abdullah'ı dönem dizileri dışında ilk defa güncel zamanlarda yaşayan çekici bir kadın karakter rolünde görebilmek umuduyla izleyeceğim dizi.
  • oturdum izliyorum. şans verdiğim kişi farah zeynep hatrına.

çiftlik, esas oğlana aşık platonik kız, hasta , çocuğunun evlenmesini isteyen ölüm döşeğinde baba, fakir ama zengin kızla evlenecek olan esas oğlan, esas oğlanın sevdiği fakir kızla evlenecek olan zengin evin oğlu ama aslında gerçek oğlu değil anası başkasından yapmış, çocuğunu bırakıp kaçan anne ama ailesi zengin olacak ki esas kız dedesi sayesinde zengin olsun, pavyonda çalışan ama borcu olduğu için esas kızı borcuna karşılık vermek zorunda kalan konsomatris.... dur daha 10 dakika oldu bu kadar klişe buldum.

1975'ten bu yana sürekli aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorsunuz. ya bak bari siyah beyaz yapın da o havaya girelim.