*

aynı isimde "gülizar" başlığı da var
  • yakinda baslayacak olan çagan irmak dizisi
  • pek uzun soluklu olmayacağını hissettiğim kanal d dizisi.
    yanılırsam editlerim artık.
  • nedense çemberimde gül oya dizisini hatırlattı bana. belki de uzun zaman sonda televizyonda tekrar biz dizi izlemeye sebep olacak dizi
  • 20 ocak'ta başlıyormuş ve çağan ırmak yönetiyormuş.

fragmanından izmir'de geçecek bir dizi olarak görünüyor. izmir'de geçen dizileri takip ediyorum, yalnız pek uzun soluklu olmuyorlar. umarım bu olur.
  • biraz önce ranini tv de karakterleri tanıtan yazıyı okudum .çağan ırmak sıkı geliyor
    asmalı konak çemberimde gül oya kokusu aldım- amin-
  • çağan ırmağın son projesi, ilk bakışta başarılı ve tutacak bir projeye benziyor. ayrıca set arkasında emek verenlerden birisi'nin en yakın dostum olması da diziyi takip etmem için yeterli bir sebep.
  • tabii ki cagan irmak ismine bir sans verecektik, verdik de... dizi su an klise gibi gorunse de, beeeaaalki izlenebilir gibi duruyor. farah zeynep abdullah 'i ayni unutursam fisilda 'daki roluyle izler gibi oldum, cok benzerlik vardi sanki. kahyanin sakladigi sir neymis onu cok merak ettim yalniz. yine bir cagan klasigi komedi-drama iciceydi <3 keske su sirrin ardindan da soyle acayip bi twist ciksa falan abandone olsak. lutfen biraz sasirtin bizi, litfen litfeeen.
  • zarif bir çağan ırmak dizisi izlemek isteyenlerin bir tecavüz girişimi, bir cinayet ve onun örtbası, pavyon klişeleri, miras paylaşmayan zengin aile zırvalıkları ile karşılaştıkları dizidir.

farah zeynep abdullah'ın enerjisi her zaman iyi geliyor.
    bahtiyar engin de oyunculuğuyla ilk bölüme damga vurmuş.
  • 5 dakika baktım ve şuraya bırakıyorum:

tutmayacak dizi.
  • önce çağan, sonra izmir de geçmesi sebep oldu izlemem için.
    izmir den taşınırsa - ki öyle görünüyor- dizide b*kunu çıkarırsa bırakırım da ilk bölüm için eğlenceli oldu gibi.
    ve evet yerli diziler yersiz uzun olduğu için, orijinalini, klişelerden sıyrılmasını beklemek haksızlık olur bence fazla şe yapmayın bence.
hesabın var mı? giriş yap