şükela:  tümü | bugün
 • benzetildiğim hatun kişi. tamam saçlar benziyor ama nemrut suratlı lan bu. ben gülüyorum en azından.

  edit: helal valla, benim gibi iyi koyuyor lafı*
 • tam bir tontiş.
 • ağır kezbandır. bir de ağzını yaya nasıl konuşuyor lan bu mu şirin şimdi?!?
 • gerçekten kötü kalpli olduğunu düşündüğüm insan. melisa, bir sosyal sorumluluk projesinden bahsederken hava atıyorsun diyen, dizin sakat dye mi güzellik yarışmasında dereceye giremedin diye soran birisi. kötücül. ben ki leş program izleme sevdalısıyım. bu bana bile fazla geldi.
 • çok alakasızken zeynep öztürk'e biz 19 yaşındayız sen 33 yaşındasın demiş bu tarz benim yarışmacısıdır. bazen nereden nasıl laf sokacağını şaşırıyor, öyle konuşmak için konuşuyor. reklam kokan hareketler bunlar.

  melisa taklidi iyiydi ama hakkını yemeyelim.
 • şeytanın vücut bulmuş hali. iyi sabrediyorlar bu kıza , napsan için soğumaz buna. pislik.
 • laf sokma konusunda tam bir pro. diline düşen yanar. ama zeynep tartışmasında haklı olan taraftır bence.
 • özel bir üniversitede hukuk okuyan bu gencimiz daha temel kavramlardan -haksız tahrik- ne olduğunu bilmemektedir.
 • henüz 19 yaşında olan bir kız için fazla akıllı bence. belli ki zengin bir aileden geliyor ki giyiminden, konuşmasından anlaşılacağı üzere aile tarafından şımartılmış tipik bir burjuva çocuğu gibi.

  ama buna rağmen kendini gayet iyi ifade eden, tartışmayı bilmeyen tipik türk insanı gibi başı sıkışınca "kapatalım bu konuyu" ya da "sen bana dedikoducu diyorsun ama senin de yüzün çirkin" gibi alakasız önermelerle konuyu saptırmayan, son derece hakkaniyetli bir kız. yeri geldiğinde sevmediği adamı savunan, yeri geldiğinde fikirleri çeliştiği için sevdiğiyle tartışan biri. bu yüzden çok sevdim ben bu kızı.

  öykü serter adlı mürebbiye "sen melisa'ya takmışsın bence. sorunun o" dediğinde "yok ya, ne alaka? o bana takmış. hıh." demek yerine "evet, taktım. onun burada jüriler tarafından sevilmesini çekemiyorum" diye açık açık içindekini belirtmesi çok hoşuma gitmişti mesela. ya da "kendimi severdim. şimdi o kadar çok 'basenin büyük' dediler ki, özgüvenimi kaybettim. sürekli siyah giymek istiyorum" diyebilmesi... birini kıskandığını, çekemediğini, kendinden üstün bulduğunu ya da özgüvensiz bir insan olduğunu söyleyebilecek kadar egosundan uzaklaşmış insanlarla ben çok karşılaşmadım. genelde bu kötü düşünceleri farklı şekillerde yansıtırlar ya da direkt olarak savunmaya geçerler.

  sadece ağzını yaya yaya konuştuğu için insanların önyargılı yaklaşmasını anlıyorum. ama oradaki insanlar arasında kişiliği en düzgün, en olgun insan o bence.

  arada kızıp "yanlış yaptın" dediğim olsa da seviyorum lan bu kızı.

  peki bu kadar analizi kime yaptım ben? niye yaptım? bu tarz benim izleyen bir insanın analizini niye ciddiye alasınız olum? çok malca.

  edit: "19 yaşında olan birine göre akıllıdır" önermeme hala katılıyorum. böyle bir programa katılan bir insanın zaten ne kadar akıllı olduğu bellidir. ama oradaki 30'lu yaşlardaki gülay'lara, zeynep'lere göre çok daha akıllıdır. kastım budur. o grup içinde bir özden bir de bu kız...

  ve bu tarz benim (yeni adıyla işte benim stilim) izleyen bir insanı *, daha önce de dediğim gibi, ciddiye almak ne kadar akıllıcadır, o da tartışılır.
 • bu kızı öven insanlar henüz beni tanımıyordur.
  not:hep yaşı 19