şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yakında çıkacak solo albümüyle müzik piyasasını 10,5 richter ölçeğinde sarsmaya hazırlanan kişi.

  güzel sesli, güzel yüzlü, melek kalpli sevgi pıtırcığı.
 • ilk defa yaklaşık 5-6 yıl önce, euphoriacr'ın o zamanlarki ikametgah adresi olan maltepe'deki evinde dinlemiştim kendisini. euphoriacr, sesinin çok güzel olduğunu söylediğinde küçük çocuklar gibi sıkıştırmalarımıza ve ısrarlarımıza dayanamayarak bi kuple şarkı söylemişti bize. dinlerken tüylerimin ürperdiğini hatırlıyorum. sesi de kendisi kadar güzel hatun kişisi.
 • kimdir nedir diye şöyle bi bakınınca kendisinin kirli geçmişinde 4 yüz isimli felaket bi gruba mensup olduğunu gördüm. ilk çıktıklarında bi kliplerini görmüştüm ve aklımda kendini yakışıklı sanan iki hıyar çocuk ve şımarık ve çirkin iki tane kız olarak kalmışlar. meğer o "şımarık"lardan biri gülnur gökçe imiş..
  'tatlım madem böyle yetenekliydin, on parmağında on marifet vardı neden öyle bi hata yaptın?' diye sormak istedim kendisine.
  * *

  edit: aynı gülnur gökçe'den mi bahsediyoruz??
 • nadir bulunan bir ses rengi olan zat. başka bir deyişle gökkuşağının yedi rengini de bulmak mümkündür sesinde, duyduğum kadarıyla çok yakında bu renkleri hep birlikte göreceğiz.
 • senelerdir albümünü çıkarmaya çalışıyordu nihayet "porselen düşler" isimli albümünü piyasaya sundu. şahsen tanımama rağmen tebrik etmek bir türlü içimden gelmedi onca zamandır emek vererek hazırladığı albüm 4 şarkı 1 versiyon'dan oluşmakta büyük bir hayal kırıklığı benim için. üstelik albümde iki duayen isimin imzalarını da görmekteyiz temel zümrüt, süleyman yüksel fakat ne yazık ki bu iki önemli müzik adamı da albümü kurtaramamış, çok büyük hayal kırıklığı bu şarkılar çok kötüler...
  az önce klibini izledim albümün, süleyman yüksel gibi bir yönetmeni tanırken kalkıp oykun asyalıoğlu klibin yönetmenliğini yapmış... işin mutfağında olan biri için son derece basit, sıradan kıyafetler, bayağı objeler, kötü makyaj içermekte klip. apple iphone ve twitter twitleri gördüm klipte!!!
  sen git eurovision başta olmak üzere bir çok yarışmada temsil et bizi, popüler bir grubla başarılı şarkılara imza at itü devlet konservatuarından mezun ol sonra çıkardığın albüme çektiğin klibe bak...

  olmadı gülnur...
 • kelimelik adlı oyunda kurduğum bütün taktikleri mahveden insan evladı. iyi oynuyor mu? oynuyor. öpüyorum elini evet ustamsın. yürü git şimdi.
  (bkz: bugünlerin yarınları var)
  (bkz: intikam soğuk yenen bir yemektir)
 • (bkz: pera)
  (bkz: sensiz olmaz)
 • gide gide bir söğüde dayandım türküsüne hoş bir hava katmış olan arkadaş.
 • yuzyuze gelirsem "kardesim cekin elinizi turkulerin uzerinden, gidin kendi bestenizi yapin istediginiz gibi soyleyin. bize bir tek turkuler kaldi, bari orayi bize birakin" diye suratina bagirmak istediklerimden sadece biri.
 • ses güzel, ışık var, piyasadaki bi çok "şakıcı"dan çok daha iyi ama neşet ertaş türkülerine dokunmasın ya. okuyosa burdan kendine sesleniyorum "bahça duvarından aştım"ı bi daha söyleme lütfen :)