şükela:  tümü | bugün
  • kara yazı dizisinde, derya uluçınar karakterini canlandıran 1990 doğumlu oyuncu. truman state university ve rheinmain university of applied sciences mezunudur.

daha önce de bana sevmeyi anlat dizisinde, salih'in * kızı simge karakterini canlandırmıştı.
  • gözleri çok anlamlı bakan, değişik ve çok ama çok iyi bir ekran enerjisine sahip oyuncu. ileri ki zamanlarda hakkında pek çok olumlu entryler, yorumlar girileceğine yüzde yüz eminim.
  • emmy rossum'a çok benzettiğini yeni nesil türk oyuncu. shameless'taki haline baya benzettim ben, kaşlar, bakışlar falan.
  • neden bilmiyorum ama inanılmaz bir şekilde, melike zobu'ya benzediğini düşünüyorum.
  • bugün başlamış olan tutsak adlı dizide başrol oyuncusudur kendileri.

çok naif ve mütevazı bir kızmış gibi görünüyor, çok izleme fırsatı bulamadım ama kısa süreli gözlemim budur.
  • oyunculukla uzaktan yakından alakası olmayan, sırf birileri güzel buluyor diye rol verilen birisi bence.
    konuşurken ağzını açamıyor, ne oyunculuğundan bahsediyoruz.
  • tutsak dizisinde gördükten sonra aşırı derecede keira knightley e benzettim. tehlikeli ilişki filmindeki krize girdiği anlardaki ağız şeklinden dolayı keira yı sevmediğimden, bu kadını da sevmedim.
  • kesinlikle oyunculuk yeteneğine haiz bi hatun. bana sevmeyi anlat dizisinde kötü üvey kız kardeşi gayet iyi oynamıştı -tüm bölümlerini izlediğim bir diziydi, iyi takip ettim zira- tutsak dizisinde ise saf, ezik kadın rolünün hakkını verecek gibi duruyor. ben de ayşe hatun önal'a benzetiyorum kendisini.
  • 1990 yılında istanbul’da doğmuş.
    eğitimini abd truman state universty’de tamamlamis. aynı zamanda almanya rheinmain university of applied sciences okulundan mezun olmuş.
    ilk oyunculuk deneyimi bana sevmeyi anlat dizisidir.
    bu aralar kanal d de tutsak adli dizi de biy gostermekte. fahriye evceni andirmasi ve titrek ses tonu ayrica dikkat cekicidir.
  • kesinlikle çok iyi bir oyuncu olduğunu düşündüğüm kız. tutsak diye saçma bir dizide oynuyor, ilk başlarda aşırı tutuk ve mimiksiz geldi ancak ilerledikçe farkettim ki kız bildiğin gayet gerçekçi mimik ve tonlamalarla oynuyor. doğal da bir güzelliği varmış. oyuncu diye gözümüze sokulan, estetik ve makyajla aynı tornadan çıkmış gibi duran tiplerden farklı hatları var.