şükela:  tümü | bugün
  • radyo eksen dj'i. eski capital radioda da iştirakı mevcuttur.
  • şu anda ilk defa rastladığım, yayınını sevdiğim radyo eksen dj'i.
  • muse için "albümleri iyi ama şarkılarında duygu ve ruh yok" demiş kadın kişi. şimdi böyle bir şey dediysen ya hiç muse dinlememişsindir ya da ben kulağımla dinlerken sen başka bi yerinle dinliyorsun sanırım diye düşünürüm. mesela muscle museum'da matthew "beggin' for some much more" derken sesindeki yakarışı hissedemiyorsan, plug in baby'de çaresizliği, hysteria'da birini delilerce istemenin ne demek olduğunu, dark shines'da kendini aşık olduğun insana koşulsuz teslim etme hissini, sunburn'de acıyı, starlight'taki umudu (daha da uzar gider bu böyle) hissedemiyorsan üzgünüm dostum bu senin kaybın. bari bi çay koy da içelim.

ayrıca, "albümleri iyi ama şarkılarında duygu ve ruh yok" ne demek? o zaman nasıl iyi albüm abi sana göre? kartoneti mi güzel, kabını kaliteli plastikten mi yapmışlar?
  • radyo eksen'deki tek dj sanırım. ne zaman açsam bu var. radyo partilerinde de sadece bu ablanın fotoğrafları var.
  • sabahları işe giderken dinlediğim hatun kişisi. ama çok çalıştırıyorlar onu. kahrolsun radyo eksen faşizmi.
  • müziğine aşık olduğumuz dj. hastasıyız fm.
  • peki ben şeyi merak ediyorum; bu kadar güzel olmasına ne gerek var? ne yani amacı nedir?? ne oluyor öyle olunca? işte foto atmış da "bakın ne güzelim ışıklar saçıyorum" hayır öyle bir şey demedi. ama ben demiş gibi okudum çünkü hakkaten ışıklar falan çıkıyordu, ama çıkmasa ne olur yani incileri mi dökülür? iyi djliğine daha değinemedim şu an da değinecek gibi değilim, buradan kendisine saygılar sunuyorum. sevgilisi varsa ona da sunuyorum. arkadaş ortamında başka bir kadın hakkında münasebetsiz bir şaka yapmasını, gergin bir ortam olmasını ama sıkıntılı bir şekilde gülerek geçiştirilmesini fakat aralarına hafif bir soğukluğun girmesini diliyorum. sıkıntılı bir dönemdeyim ve gülşah turgut güzel bir kadın. daha çok saçmalamadan gidiyorum iyi geceler.
  • an itibariyle indeed ile yayına devam ediyor güzelim insan.
    g güray - güven - g. turgut.
    hastasiyiz. severek dinliyoruz.
  • bugün ekstra güzel çalıyor. meni tenks.
  • 140 journos tarafından yapılan radyo eksen belgeselinde kendisini gördüm ve beğendim. eğer bir sevdiceği yoksa kendisine talibim. emekli maaşım ve evim var.
    bul beni gülşah