• nişantaşı'nın şu anki kalitesine bakılırsa orada dükkan açması çok da başarı sayılmayacak satıcı. esnaf demiyorum olamaz çünkü. zor iştir esnaflık.

her neyse eğer alış-veriş yapmayı düşünüyorsanız tavsiye etmem.
  • aliexpress'ten aldıklarını instagram'da satanlardan. takı bu arkadaş, ne aciliyeti var da şunlara para yediriyorsunuz. kargosu bile bedava, alın çinlilerden 1 ay sonra elinizde.
  • ayıplı mal yollayıp, ürünlerinin sorumluluğunu almayan bir işletme. buradan bir kolye aldık, güya çelik. elime aldığım gibi çelik olmadığını anladım zaten çünkü inanılmaz hafif ve çelik görünümünde değil. kalitesiz bir materyal. taktım ve 10 dakika sonra kolye ucu boynumdan düştü. tamam olabilir, bir yazayım dedim müşteri hizmetlerine. ürün elime sağlam ulaştığı için geri alamıyorlarmış. bir kolyeye 300 lira veriyorsun ve 10 dakika anca takıyorsun.

3 hafta önce de arkadaşım sipariş vermişti, onun kargosunu ulaştıramadılar. sonra da kargonun kaybolduğu ortaya çıktı. ama her sorduğunda işletme kendisine yoğunluktan dolayı geciktirici söyledi. dürüstlük anlayışları bu.
  • istanbul ortaköy'de yer alan tarihi caminin hemen yanında küçücük bir tezgahtaki ürünlerini instagram üzerinden pazarlarken (4 sene evvel) güzel bir boşluğu görmüş olduğu için taktir ettiğim, parayı bulup, nişantaşı'nda dükkan seviyesine taşımış takı satıcısıdır.

nişantaşı mukimli adam akıllı takı satışı arayanlar için gelsin.

miss happiness
  • çin'den mi alıyor kendi atölyesinde mi yapıyor bilemem ama ürünleri fena olmayan yer. zaten ucuz da değil, o fiyata bir zahmet kaliteli olsun. her kargosu ertesi gün gelir, içinden ufak bir hediye illaki çıkar, o açıdan memnundum. ancak zincirlerini neden bu kadar kısa tutuyor anlamıyorum. herkes ince boyunlu, narin değil. son aldığım ürün hesabındaki fotoğraflarda normal uzunlukta dururken gelen ürün choker kıvamında. 55 lira verdiğim bir bijuteri malzemeden çalınmış hissi verince canım sıkıldı. memnun kalmayan müşterilerle ağız dalaşına girdiğini bildiğim için mesaj atmadım ama bir daha alışveriş yapacağımı sanmam.
  • hakkında yapılan yorumları görüp, alışveriş yapmaya ürktüğüm takı sayfası. gözüme çarpan diğer şey ise, bir milyon takipçisi olup, beğenilerinin taş çatlasa iki bin olması. netice olarak iyi ki sözlüğe ve şikayet var sitesine bakmışım. teşekkürler kutsal bilgi kaynağı.
  • bu cumleyi gulsahin taki dolandiriciligi olarak anlayanlar el kaldirsin. jargon da ki karsiligi bu
  • tam alışveriş için gözümü karartmışken kutsal bilgi kaynağımız ne der diye bir bakayım dedim ki, iyi ki bakmışım.
    buradan hop şikayet sitelerine yönlenince de el mahkum yine mağaza mağaza dolaşmam gerektiğini farkettiren instagram takı toka mağazası.

off be sözlük iyisin hoşsun da yine paramı cebime bırakıp dolaştırıcaksın beni.
    bari bir takı tokacı yeşillendiriverin.
  • fazlasıyla terbiyesizmiş. şikayet edebilirsiniz.
    ettiniz mi? sakatat olarak kullanmadığı beyniyle!artık kimseye hakaret etme hakkını da bulamaz en azından.
  • ıg’de sponsorlu hesabı önüme düştü. takipçi sayısı iyimiş, ürünler de fena değilmiş diye stalklardan tam kaptırıp alışveriş yapıcaktım ki; aklımı seveyim. kutsal bilgi kaynağı sayesinde yine saygısız bir insanın ekmeğine yağ sürmemiş oldum çok şükür.
hesabın var mı? giriş yap