1599 entry daha
  • yeteneksiz ve komik olmayan kadın.
    senin o liberal beyaz kıçını sikeyim dedirtmiştir gece gece

edit: gülse gibi tiplere sinirlenip yazdığım entry. ilk kez küfürlü konuşmuşum sözlükte.
    gördüğüm kadarıyla önüne gelene pkklı demeye teşne bir kitle var sözlükte. gelen küfürlü mesajlar yüzünden önce sildim bu entriyi ama sonra vazgeçtim. neden? gülse gibi tuzu kuru tipler saçma sapan laflarla duyar kasacak , "yerli ve milli sanatçı" rolüne girecek biz küfür yiyeceğiz öyle mi? "çabucak, sağlıkla mutlu dönsünler" naifliğe, yapmacıklığa bakar mısın... ölüme yürüyen 20-25 yaşındaki çocuk senin değilse buradan atıp tutmak, vatanseverlik kasmak ne kadar kolay değil mi?
  • bir temenni cümlesi kurup, askerlere başarılar dileyince yeteneğinden olmuş kadın. halbuki yaptığı işler ortada. farklı görüş bildirdiğin anda insan sıfırlamak hatta düşman yaratmakla demokrasi kültürü gelişemez. savaşa hayır demekle bitseydi keşke savaşlar. mücadele etmek gerekiyor işte. bazı nankörlerin anlayamayacağı ya ya işine gelmediği durumlar tabi bunlar.
  • attığı tweet ile ilgilenmiyorum, sonuçta ticaret (dizi satıyor) yapan kadın başında bin patron var, mecbur yazmıştır.
    çektiği deterjan reklamı, üzerinde o kadar emanet duruyor ki anlatamam. pınar altuğ yıllardır bir deterjan markasının yüzü aynı zamanda çok evcimen ve becerikli bir kadın. ona baktığım zaman pınar evinde de makineye çamaşır atıyordur diyorum. gülse birsel bende asla öyle bir izlenim bırakmıyor, yere mendil düşse kaldırmaz herhalde.
  • öyle ya da böyle bir operasyona giden askere destek verdiği için önce yaptığı işe laf edilmiş sonra da en ağır şekilde kendisine küfür edilmiş senarist oyuncu yönetmen. tabi yine ekşi sözlük nicki arkasına korkakça saklanarak. benim adım bu soyadım da bu diye editlesene girdini? bir kadına evli bir kadına adı soyadıyla iğrenç şekilde küfür ediyosun sen de yazsana adını?
  • tweet atan ellerine sağlık gülse hanımın
  • o ettiğin küfrü görüp mahkemeye verir seni umarım dediğim başarılı kadın.
877 entry daha
hesabın var mı? giriş yap