• epeydir ne kendinden ne de çevirdiği filminden haberim yoktu... akşam rüyama girdi ;
    bir film çevirmiş ve bana izletiyor.... ne diyeceksin, neyi eksik falan diye.. ben de insanları oyalama biraz gerçeklerden bahset ölüm gibi falan bir şeyler dedim.
    valla rüya rüyalarda mantık aranmaz.
  • tanıyanlar çok komik, eğlenceli bir kadın olduğunu söylüyor.enerjisi çok yüksekmiş, iyi kalpliymiş, mizah yönü çok gelişmiş, saygili, mütevazı biriymiş . ben tanımıyorum ama sanırım iyi bir insan.
  • bu kadın hakkında kim (bkz: overrated) dediyse alnını karışlarım. yazdığıdizilerin bölümlerini youtube dan parça parça izliyorum gerçekten çok mükemmel bir iş ortaya koymuş. toplum analizi çok başarılı
  • kalemi güçlü, üretken ve çalışkan kadın senaristimiz. bir zaman sonra yönetmen koltuğunda da iyi işler çıkarmasını bekliyorum sinemada.

ayrıca, daha önce yazılmamış gibi duruyor, lakin benim aklıma kristen wiig'i getiriyor, wiig de gülse'yi getiriyor böyle bir garip döngüler içerisindeyim.
  • türkiye'nin en zeki kadınlarından biridir.
  • (bkz: ne olmuş)
  • olur da buraları okursa diye; 03.01.2018 tarihli yazısı için teşkilat mensubu biri olarak kendisine teşekkür ediyorum.
  • insanlığını tanımam iyi biri olabilir ama zerre oyunculuk yeteneği yok. aile arasında adlı filmi güzel yazmış kötü oynamış. düşündüm bu filmde hangi karakteri oynasa güzel olurdu diye yeminle bulamadım. herkes role cuk diye otururken gülse'nin oynadığı karakter olmamış malesef. yazarlık hayatında başarılarının devamını diliyor oyunculuk hayatına devam etmemesini temenni ediyorum.
  • yeni bir dizisi çıkacakmış. ve dizide çağlar çorumlu, cengiz bozkurt gibi kaliteli isimler alacakmis.
    o dizinin ismi ise (bkz: jet sosyete)
hesabın var mı? giriş yap