şükela:  tümü | bugün
  • yıllarca çalıştığı sabah'tan ayrılan ve vatan'da reha muhtar ile birlikte mesai harcamaya başlayan bab-ı ali'nin en güzeli...
  • 2. sayfa adlı magazin programının sunucularından daha güzel ve sarışın olanı. zannedersem partneri müge dağıstanlı''dan daha az magazin geçmişi bulunmakta zira gelen konuklar genelde "mügecim sen bilirsin" tarzında yıllardır tanış verdiklerinde üzülüyorum gülşene. mütemadiyen ayşen diyesim geliyor yakıştırıyorum galiba.
  • canlı yayından konuk kovup bir de teşekkür etme hareketini babası yaşında bir insana yaptığı, bu insanın erol büyükburç gibi bir sanatçı olduğu düşünüldüğünde toplumun ahlak kurallarına göre terbiyesizdir.
  • bir insanı önce programında konuk edip, sonrasında ise aynı insanı programdan kovan iki terbiyesiz kadından biridir.
  • sayesinde icimde olusan tiksintiyi kelimelerle anlatamam. magazin programlarindan da seyredenlerden de hic haz etmem ama bugun erol büyükburç'un canlı yayından kovulması üzerine programinin birkac dakikalik bir kismini izledim, izlemez olaydim .. kendisi ile ayni gezegende yasadigim icin utaniyorum.
  • seksenli yılların küçük mahallelerinden fırlamış,
    ağzında çiklet, evde dantel ören
    ev kızı görünümünde bir hanım.

iletişim fakültesi mezunu yığınla arkadaşım işsiz ya da gizli işsizken böyle program ve kişilerin prim yapması beni derinden üzüyor.
  • "sen bakımlı olmazsan kocan da seni aldatır yani" gibi söylemleri olan, konuklarının sürekli lafını kesip konudan konuya atlayan, bununla da kalmayıp konuğun ağzından laf almak için türlü türlü aşağılık yönteme başvuran bir garip kişi kendisi.

konuk köpeğini anlatıyor örneğin
    "yaa di mi kıvanç tatlıtuğ'un da köpeği varmış. sence kıvanç mı daha yakışıklı kenan mı?" gibi değişik bağıntılar kurabiliyor.
  • bir türlü "psikoloji" diyemeyen insan.piskoloji ne abi ya?gazeteci olacak bi de.hatta piskoloji derken "pis" kismini daha da bastirarak söylüyor.cok rahatsiz edici.kankisi mügenin de "herhangi" deyisi akillara zarar.
  • sundugu programda partneriyle birlikte artik oturduklari yerden program idare eden sunucu. sanirim hamile. yani oyle oldugunu dusunmekteyim. bir de konuklarini sorulariyla terleten. gizli ask, bosanma su bu her turlu konunun ustune giden, falancayi aradim sordum vs vs yani acayip agizdan laf almaya calisan bir sunucu lakin kendine sessiz sedasiz evlenmisti. simdi de bence hamile ondan oturuyorlar.
  • müge dağıstanlıyı çok iyi tamamlayan ekürisidir. sahte gülüşü ve garip diş yapısı en az balçiçek pamir kadar iticidir. erol büyükburç gibi büyük bir yaşayan efsaneyi programdan kovma hadsizliğini de göstermişliği vardır.