• kocası en son sahneye çıplak çıkmasına "istediği gibi çıkabilir" falan demişti. muhtemelen buna da "istediği kucağa oturabilir" falan diyeceği için bize laf düşmez.

edit: gelen binlerce mesajın hepsinde "oturduğu kişi kocası" yazıyor. bu kadının kocası ozan çolakoğlu. peki kucağına oturduğu adamın tam olarak neresi ozan çolakoğlu? videoyu izleyen gözlerinizin retinasına sıçayım.
  • 60 kilo, çin malı gibi bir erkek olarak konuşuyorum: benim vücudum gülşen'in dümdüz vücudundan daha güzel.
  • dikkatli izlerseniz cabuk kalktigini gorebilirsiniz.
  • yaşlandıkça kıçı başı dağıtan düşük iqlu ünlülerden bir tanesinin yediği başka bir nane. bu halk bunları izlemeye layık. çünkü kendine bunları dinleyip, izlemeye layık görüyor.
  • götü sadece klozet kapağına layık olan bazılarının twitter'da linç girişimi başlatacağı dans.
  • buna özgürlük, sanat vs. diyenin kalbini kırarım. bu ciddi bir ahlaki problemdir.

edit: özelden küfredenlere milli savunmamızla cevap veriyorum. ananız bacınız başkasının kucağına otursa ne hissedersiniz. yine böyle savunurum diyorsanız kusura bakmayın ama katıksız bir kavatsınızdır.

edit 2: ne kadar geniş insanlar varmış arkadaş. hayatımda yemediğim küfrü yedim. ne derseniz deyin bu ahlaksızlıktır. sizde kavatsınız.
  • laik ve uygar türk kadını profilini başarıyla taşıyor. allah senden razı olsun mangal yürekli kadın. siyasal islama tek başına kafa tutuyor.
  • ne zaman gündem ısınsa bu kadın çıkıyor ortaya hayırdır?

edit: siyasetin gizli modülü olabileceği söylendi, hak vermedim değil yani *
hesabın var mı? giriş yap