şükela:  tümü | bugün
  • 1965 yılında kurulan gürkan a.ş. tarafından açılan ve gerçek isparta gülünden elde edilen gül distilesi ve yüz yağı satan şirketin kurduğu internet sitesidir.

gül suyu ile ilgili bir çok efsane vardır. aslında yüz temizleyicisi olarak kullanılması birçok kişi tarafından tavsiye edilir ama gerçek gül suyu bulmak da bir o kadar zordur. söz konusu internet sitesi bu konuda çok iddialı. en kısa zamanda on-line satışa başlamalarını temenni ediyoruz.

şirketin yöneticilerinden gülşah gürkan gerçek gül suyunun ağır kokmadığı ve çok rahatlatıcı olduğunu belirtmektedir.
  • bir yıldır yüz yağını kullanıyorum gerçekten çok memnunum. düzenli kullanamasam da gece yatmadan temiz cildime uyguluyorum yumuşacık yapıp nemlendiriyor. uzun süreçli daha faydalı olacağını umuyorum.
  • ultimate rosewater adlı ürünü cildimi perişan etti. özellikle çene ve alt yanak bölgemde kocaman kocaman sivilceler çıkardı.

ürünün kendisiyle mi ilgili yoksa cildimin gül suyuna töleranssızlığı mıdır nedir, bilmiyorum fakat beni çok üzmüştür.

öyle gül suyu mül suyu geyiğine aldanıp denemeden abanmayın.
  • tamamen doğal olduğunu iddia eden bir gül suyu/yağı markası.

birkaç yıldır gözüm vardı ürünlerinde ama nedense şimdiye kısmetmiş almak. gelsin de deneyelim görelim.

bu arada gül suyunun yağlı ciltte sivilce yaptığı söylenir. daha çok kuru ciltlere iyi gelir gül suyu. bilip kullanmakta yarar var.
  • beni cilt lekelerimden kurtaran eczacımın tavsiyesi üzerine gece ve gündüz serumları ile gül tozunu (günlük peeling) kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu ve şimdiye kadar çok memnun kaldım. hafif, doğal ve cildimi yormuyor. merak edenlerin gül tozu tester'ı edinmelerini tavsiye ederim, serumları zaten satan yerlerde deneyebilirsiniz.
  • kuru bir cildin başına gelebilecek en güzel şeyler; önce gülsha gül suyu ardından gülsha gül serumu. rutinimi hem kolaylaştıran hem de ucuzlatan şahane ürünler ikisi de. peeling de nefis bir arınma hissi oluşturuyor ciltte.