• mengenlerden şikayetçi olduğum için tercih ettiğim firma. anladığım kadarıyla, aracınıza yeni kayıt açan her firma başta güzel sonradan tozutuyor.
    her sene servis mi değiştirmek lazım, nedir olayınız anlamadım ki?

bakırköy şubesinden memnun kaldığım firma.
  • bugün c serisi arabamı servisten aldığım firma. şikayetlerim doğrultusunda -garanti kapsamında- sunroof sesini , akü sebebiyle çalışmayan start-stop sistemini düzeltmiş, ön camları akustiklerle ve ön konsoldaki soyulma yapan bölgeyi yenisiyle değiştirmişlerdir. serviste kaldığı süre boyunca da araç vermişlerdi ve genel durumdan da arayarak haberdar etmişlerdi. o sebeple çok memnun kaldım kendilerinden.

edit: bir süre sonra start-stop yine gitti. fren balataları için gittiğimde kendilerine bahsettim ve ücretsiz olarak aküyü değiştirdiler. aynı zamanda ufak birkaç çizik vardı onları da rötuş boyasıyla düzeltmişler.
  • müşterisi ile gayet güzel ilgilenen bayii sorunumuz olduğunda her daim arayıp çözüm de buluyorlar belki ilgilenen temsilciyle alakalıdır karşılaşılan durumlar
  • istanbul florya ve tuzla'da bulunan, kurumsallık ve şube sayısı açısından diğerleri kadar büyük olmayan mercedes-benz bayi. zamanında bakırköy sahilinde de şubesi bulunmaktaydı.
  • ben bunlar kadar üç kâğıtçı servis hizmeti veren yer görmedim. arabamın farının beyni bozuldu gülsoy otomotiv far beyni ve farı değiştirmek istedi ki toplamda 12 bin tl tutuyor . farın kılcal kırık olabileceğini söyleyip bu öneriyi sunduklarında farımın sağlam olduğunu söylediğimde ise cevapları belki biri gelip çarpmıştır arabanıza gibi saçma sapan bişeydi. sonuç olarak ısrarlarım sonucu arıza tespiti yapıldı ve evet sadece far beyni değişti. servis kısmından uzak durulmalı
hesabın var mı? giriş yap