şükela:  tümü | bugün
  • hiçbir tesellinin avutamayacağı anne.
  • oğlunun katilini, televizyonlarda günde 15 saat sağa sola çemkirirken ve nefret kusarken görmek durumunda kalan annedir.
  • şirk koşmayan annedir . nasıl ki intihar eden bir kişinin canını yaradan almıyorsa berkin elvanın o küçücük

canınıda güç ve kudret ellerinde olanlar almıştır . artık ellerine masum bir çocuğun kanı bulaşmıştır.
  • acılı bir anaya ne söylenebilir ki?

kaan tangöze'nin söyleyebildikleri de dahil her söz ancak acısına acı katar.
    https://www.youtube.com/…ature=youtube_gdata_player

yüregine ates düsmüs kara haber var
    gelen olmaz giden olmaz ah çeker aglar
    pencerede kalakalmis yolunu bekler
    gelir anam gelir desem, desem yalandir
    güzel anam canim anam kolay degildir

iste geliyor uzaktan beze sarilmis
    akrabalar her bir bastan basa sasirmis
    anam kosar yalinayak
    yari delirmis

kolay,kolay,kolay,kolay, kolay degildir
    kolay degil, kolay degil, kolay degildir

kahpe fisek nasil delmis kasin arasini
    birden bire donup kalmis gözün karasi
    elde vardir bir tek oglun kanli beresi

kolay, kolay, kolay, kolay, kolay degildir

kolay, kolay, kolay, kolay, kolay degildir
  • "oğlumu allah almadı" diyerek büyük yanlışa düşmüştür. evladının vefatının şokuyla söylemiştir muhtemelen. umarım bu yanlıştan döner de oğlunun ruhuna dua eder. bilsin ki oğlunun günah defteri henüz açılmadı. daha 15 yaşında tertemiz cennete gitti çocuk.
  • https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/…20479_n.jpg

bu yürek bu acıya nasıl dayanır..
  • bu feryadı duysun vicdanlarınız

nasıl dayanır bu kadın?
  • dün*, daha dün eskişehir'de ali ismail'in belgeselinin galasına gittim. gözlerine bakarken içim acısa da bir yandan hep emel annemi izledim. sonra bir an geldi kendimi onun yanında buldum. ona yaklaşan herkese yaptığı gibi kollarını açtı bana. sarılırken, "söyleyecek hiçbir şeyim yok" dedim. yoktu çünkü. kendi annemden farksız, öylesine güzel sardı ki beni gerçekten bitsin istemedim. çünkü türkiye'nin her yerinde, karşılaştığı her insanda, dokunduğu her bedende ali ismail'ini arayan bir anne o. sonrasında ise acısına acı kattığımı düşünerek, onun aslında beni teselli ettiğini düşünerek çok utandım.

şimdi ise kendinden koparılan canı milyonlarca insanın yüreğinde aramak zorunda kalan bir annemiz daha oldu.

bu şerefsizler, bu katiller, bu vicdansızlar hala kendi keyiflerinin peşindeler ve yine utanan sadece biziz.
  • çocuğunun hayatını, "allah'ın bütün vasıflarını toplamış bir lider" almıştır.

beyinsizler düşünsün bakalım, şirk koşan kim?