şükela:  tümü | bugün
 • 1969 dogumlu bayindir cumhuriyet savcisi. istihbarat teknikleri ve karanlik iliskiler adli iki kitabi vardir. susurluk kazasi, semdinli olaylari ve danistay katliaminin gizli kodlarini irdeledigi ikinci kitabiyla kendinden soz ettirecek.
  http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=163325
 • askerlerin de sivil mahkemelerde yargılanabilmesi gerektiğini söylediği için hakkında açılan ve hakimler ve savcılar yüksek kurulu'nca yürütülen soruşturma kapsamında, akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespiti için hastaneden rapor istenmiş hukukçu.

  http://www.evrensel.net/06/06/23/politika.html#1

  (bkz: sacit kayasu)
 • cesur bir savcı. kararlık ilişkiler diye bir kitabı da çıkmış. asker'e, ordu'ya bu kadar üst perdeden eleştireler getirebilen halen de çalışabilen hukuk adamı. allah yolunu açık etsin.
 • doğru söyleyeni dokuz köye tayin ederler düsturu gereği, bayındır cumhuriyet savcılığından kars ağır ceza mahkemesi üyeliğine tayini çıkarttırılan vicdanlı adam. ama yine de dosdoğru konuşmaya devam ediyor.erzurum'da kitaplarını imzalarken şunları söylemiş en son :

  ''türkiye adeta bir genelkurmay cumhuriyeti gibi. biz askeri cumhuriyetten memnunuz, bizim generallerimiz herşeyi iyi bilir, bunlar olimpos dağındaki tanrılardır, bunların hikmetinden sual olunmaz, bir general yanlış yapsa da memleket için düşündüğü bir şey vardır, dediğimiz sürece hiç bir zaman erdemli bir demokratik yönetime ulaşamayacağız''
 • müstafidir.
 • bos, fantastik dusunceleri olan, istihbarat teknikleri ve karanlik iliskiler kitaplarinda tamamen acik kaynak harmanlamasiyla kendisini bir bilen olan lanse eden bir yazarimiz. alet-edevat, istihbarat metodolojisi gibi hususlari lutfen daha reel kaynaklardan okuyalim. örnek için, (bkz: hile yolu)
 • kendisini liberal muhafazakar olarak tanımlayan, ergenekon çıkışlarıyla sol-liboş çevreden dahi hayranlar edinen,yoğun islami hassasiyetli "karizmatik " savcımız.özellikle kadın cinsini ayaklar altına alan "kıyamet kadınları" faciasından sonra köle olmaya meraklı pek çok tesettürlü entelektüelin rüyalarına girdiğine eminiz.
 • günümüzde hala savcılığa devam ediyor olsaydı eminim ki ergenekon, balyoz savcılarından biri olurdu,

  şimdiden bütün tutukluları vatan haini ilan etmiş bile, daha ortaya çıkmamış belgelerden bahsediyor.

  ortaya çıkmamış belgeyi bilmek için,
  1- o belgeyi senin yazman lazım,
  2- o belgeyi ele geçirmiş ama zamanını bekliyor olman lazım,
  3- o belgeyi gerekli mekanda buluverecek organizasyondan haberdar olman lazım,
  4- nasıl olsa bir belge yazılıverir güveni içinde olman lazım.
 • geçmişinde o veya bu sebeple savcılığına maruz kalıp suçlanan her kim varsa, eminim davası çok zor geçmiştir.

  dava açtığı kişiyi mahvetmek için her türlü atraksiyonu yapar gibi duruyor, davasına çok inanıyor ve en küçük bir empati kırıntısı bile yok,

  ergenekoncuları eline verseler bir günde davayı karara bağlayıp, vatana ihanetten ömür boyuyu çıkartma potansiyeline sahip eski savcı.

hesabın var mı? giriş yap