şükela:  tümü | bugün
  • fazla ben diyen kişi.
  • bildiğin kayserili bu adam.samet aybaba'nın peşinatını (500 bin tl) beşiktaş'tan aldığını söyleyen antalyaspor başkanı.ayrıca semih şentürk transferi için fenerbahçe'den 500 bin euro istemiş daha bitmedi baros ile de safi maç başı anlaşmış.

vay anasını sayın seyirciler.
  • başkan gibi başkan :(
  • beşiktaşla yatıp beşiktaşla kalkan, sürekli beşiktaş hakkında yorum yapan değişik kişilik.

adamın antalya hakkında tek açıklaması yok. 1 aydır 3 kez beşiktaş konuşuyor ya.
  • milan baros'u transfer etmekle güzel bir iş yapan antalyaspor başkanı, transfer çalışmalarıyla ilgili "cuma günü itibariyle transferi kapatmayı düşünüyoruz" diyor. 6 eylül cuma günü, yani yarın zaten transfer bitiyor başkan, bi' zahmet kapat!!
  • hakemlerden en cok ceken kulubun baskaniymis...

bir de kupa macinda iki penaltilari verilmemismis...

meydan bosaldi ya, herkes sikayet etmeye basladi "ulan belki biz de bir yerinden yuttururuz" diye.
  • antalyaspor'a başkan olma sebebi tamamen kendi reklamını yaparak bu reklam vasıtasıyla mali durumu kötü olan şirketlerini kurtarmak olan mevcut antalyaspor başkanı.

şirketleri hala sıkıntıda, antalyaspor da küme düşüyor.

ne kadar faydasız ancak reytingi olan adamı takıma doldurdu, samet aybaba gibi safi egodan ibaret ancak 3. lig'de takım yönetebilecek dehayı takımın başına koydu alsın eseriyle gurur duysun.
  • antalyaspor u küme düşüren yegane sebep. hala da oturuyo orda.
  • reklam peşinde koşmaktan, antalyaspor'un gerçek sorunlarıyla ilgilenmeye fırsat bulamamıştır garibim.

antalyaspor'u küme düşürdün gültekin, şu saatten sonra darısı inşallah antalyaspor'un adını kullanarak reklamını yaparak kurtarmaya çalıştığın şirketlerinin başına.

anlat gültekin efendi şimdi... maçtan sonra uzatılan mikrofonlara yapış fırsat bu fırsat anlat çok bir halt biliyormuşsun gibi zira bu haftadan sonra sana öyle mikrofon uzatılmayacak pek.
  • dün basın toplantısı düzenlemiş ve futbol ile ne kadar alakasız bir insan olduğunu göstermiştir.

monaco'da galatasaray, sevilla'da fenerbahçe maçı izlemiş ayrıca dünya kupası'nın birinde de statta maç izlemiş bunları da anlatmış basın toplantısında ama kuvvetle muhtemel bayisi olduğu firmalar götürmüştür kendisini. cebinden para verip o maçları izlemeye gideceğine pek ihtimal vermiyorum.

neyse toplantıda demiş ki;

"samet aybaba hakkında çoğu kişi ön yargılı olsa da, sevmeseniz de onun söylediklerini yapmış olsaydım daha farklı noktalara gelebilirdik fakat geçmişse bakmanın lüzumu yok"

aynı toplantıda şu lafları da etmiş;

"devre arasında nokta transferler yaptık. aslında benim antalya'ya çağırıp konuştuğum başka isimler de vardı. hleb, gekas, kamara ve lualua'yı çağırdım konuştum. antalyaspor'da oynamak istiyorlardı. ama samet aybaba istemedi bu futbolcuları. eskişehirspor'a giden kamara, kupa maçında bize gol attı. çaykur rizespor'a giden lualua, buradaki maçın son 15 dakikasında bizi dağıttı adeta intikam aldı sanki."

bu 2 ifade arasındaki farktan varın adamın zeka seviyesini hesap edin işte... samet aybaba'nın dediklerini yapmışsın, daha ne yapacaksın? ayrıca hala reklam peşinde koşmanın anlamı ne hacı? "hleb, gekas, kamara ve lualua'yı çağırıp konuştum" demek de neyin nesi? hep laf zaten... "onla konuştum, bunla anlaştım, filancaya çok az para vermiştim falanca takım kazıklandı" hep laf... hem çıkıp "bu takımın en az 25 milyon lira'ya ihtiyacı var" diyorsun, sonra çıkıp "hleb, gekas, lualua ile konuştum" muhabbeti yapıyorsun. harbi gültekin gencer sen ne yapıyorsun? bizim buralarda -antalya'da- ağzı durmayan ama icraata gelince hiçbir halt yiyemeyen adamlara ağız bir şeyi derler ama ne derlerdi aklıma gelmedi şimdi.

neyse kendisinin samet aybaba güzellemelerine devam edelim demiş ki;

"samet aybaba'yı gönderdiğimiz zaman antalyaspor'un deplasmanda sadece 1 mağlubiyeti vardı. samet hoca'yı bu şehir gönderdi. maalesef olmadı..."

samet aybaba'yı getirmek gibi süper vizyon sahibi adamsın ama insanları "salak" yerine koymak da olmaz değil mi?

samet aybaba 24. haftanın sonunda gitti. bu sürede biri beşiktaş'a karşı olmak üzere toplamda 5 galibiyet, 10 da beraberliği vardı. şimdi dikkat edin buraya, 5'i iç sahada olmak üzere 9 da mağlubiyeti vardı takımın. ideplasmandaki mağlubiyet sayısı da 1 değil, 4'tü. bir anadolu kulübü içeride 5, dışarıda 4 mağlubiyet aldıktan sonra, o anadolu kulübünün başkanı "dışardas 1 mağlubiyetimiz vardı" diye sallayıp durumu teknik direktör adına "başarı" zannediyorsa o takım düşsün zaten.

samet aybaba'yı şehir göndermişmiş... 24. hafta sonunda 25 puanla takım 15. sıradaysa, 16 ile 17. sıradaki takımların da 25 puanı varsa ve o 15. sıra sadece averaj kaynaklıysa yani bir bakıma takım 17. sırada sayılırsa sorması ayıp olmasın samet ohdaddy'nin neresi başarılı? sen kime, ne anlatıyorsun gültekin gencer? harbi soruyorum yahu, alnımızın ortasında 8 sütun "salak" mı yazıyor?

ve benim için bomba niteliği taşıyan ifadeleri;

"takıma tarihte verilmemiş primleri verdim, her türlü takviyeyi yapmaya çalıştık. motivasyonu üst düzeyde tutmaya çalıştık. playstation kurdurduk, tavla turnuvaları düzenledik fakat bu basın mensupları tarafından yanlış anlaşıldı"

adam playstation kurmuş hacı, tavla turnuvası düzenlemiş... okey partisi olmadığından, ağız tadıyla bir king atılamadığından küme düşmüştür takım bence.

haklı olduğu bir konu var, şehir takıma sahip çıkmamıştır.

şehir takıma sahip çıkmamıştır ve gültekin gencer gibi reklam peşinde koşan, tek amacı takımın adıyla gündeme gelip reklamını yapmak olan futboldan bir gram anlamayan adamların başkan olmasına neden olmuştur.

not: kendisinin sözleri, antalyasporum.com'daki basın toplantısı konulu haberden alınmıştır.