şükela:  tümü | bugün
  • bir zamanlar mama seçen kedime 'artık ne varsa, elinizden ne geliyorsa' yemekleriyle doymayı öğreten;

berber makasını görünce ağlayan köpeğime tek başına ütüyle fön çekmesini öğreten;

aşıdan korkan aslanıma aşıdan sonra poposuna pamuk tutmayı öğreten;

söz gümüşse sükut altındır felsefesini hiç benimseyememiş çok konuşkan eşeğim kadife'ye dinlemesini öğreten;

tırnaklarını kestirmeyen üstüne üstlük onları yiyen tembelhayvanıma ellerini yıkamadan yemek yememeyi ve yemek yaparken ojelerini çıkarmayı öğreten;

ödevlerini günü günü yapmayan, okula gidiyorum diye çıkıp pilardo langırt salonlarına giden ineğimi sbs'de ilk 10'a sokacak kadar eğitime teşvik eden;

çay yerine ılık oralet içen maymunum çaydanlık'a sabrı öğütleyip çay demletip büsküğütünü çaya batırmayı öğreten;

yünleri koparak dökülen, küveti yünlü bırakan koyunuma rasta yapıp bu derdinden kurtaran;

kendinden büyük balıkları yiyen japon balığıma japon olduğunu hatırlatıp ilme, bilime yönlendiren,

veteriner kliniğidir. aslında ne bi kedim, ne de bi köpeğim var; sadece bahçemizde toprağı eşeleyince bi kaç sülük çıkıyor o kadar. ama hayvanım olsa eminim çok iyi bakarlar. gözünüz arkada kalmasın. yeşilçam filmlerinde hastalanan fakirlerin evine gecenin bi köründe gidip tedavi parası almayan, üstüne ilaç parası veren tonton doktor nubar terziyan gibi babacan hekimlere kedinizi, köpeğinizi emanet edebilirsiniz.
  • ortabayır mahallesi çakmak caddesi no 5/c kağıthane adresindeki klinik.

gültepe'nin girişinde vodafon'un yanından girilen ara sokakta.
  • ben böyle saçma sapan bi veteriner kliniği görmedim. yakın diye oraya götürdüm 1 sene! para almak için hayvana eziyetler mi dersin, her boka kan tahlili röntgen mi dersin, 2 gün sürecek tedaviye 2 ay uğraşmak mı dersin.
    saçmalığın daniskası, uzak durun. hatta bana da bu civarda yeni bi veteriner önerin gözünüzü seveyim
  • kedimi kurtarmış olan veteriner kliniği. çok çekincelerim vardı çünkü veterinerleri çok ketum, ağızlarından cımbızla laf alıyorsunuz bu da "bu adam işi bilmiyor mu" düşüncesi uyandırıyor insanda ama hiç de öyle değilmiş. 7/24 açık olmaları ve sürekli kalabalık olmaları ayrı bir artı.