şükela:  tümü | bugün
  • show tv'nin yeni dizisi. senaristligini iliski durumu karisik'tan tanidigimiz banu kiremitci yapiyor. basrollerde ise erdal özyağcılar, aslı bekiroğlu, yılmaz kunt, sermet yeşil, erkan sever, seray kaya, evrim doğan, uğur kurul, aslı altaylar ve pamir pekin var. ozellikle erdal ozyagcilar'a cok sevindim ben! ozlemistik.

dizi, kore dizisi smile, you'dan uyarlama. insallah bombe gibi bir yaz dizisi bekliyor bizi! bu aksam show tv'de tanitimi var, izleyin!
  • bugün cafe kılıklı bir yerde gelmeyen kahvaltımın hayalleriyle sıkıntıdan patlamak üzereyken uzun zamandır yapmadığım bir şey yaptım ve kelebek* ekine bir göz attım. vırı mırı derken erdal özyağcılar'ın kocaman ilanına takıldı gözüm. gülümse yeter diyordu başlıkta ben de gayri ihtiyari gülümsedim. ona değil de 4 yıldır adam gibi bir dizide oynamayan erdal özyağcıları merak ediyorum açıkcası. hala kafamda "baba acaba anasını mı öldürsek" repliği dolanıyor çöpçüler kralı'ndan. kısacası akşam show tv'de bakılacak dizidir.

edit: eğlenceli diziymiş lan!
  • girişi harika olan dizi, devamı da öyle olur umarım.
  • başrol oynayan kızın, yapmacıklıkta ve iticilikte çığır açmakta olduğu dizi.
  • bana erdal özyağcılar'ı ne kadar özlediğimi hatırlatan dizi. pamir pekin'i görmek de heyecan sebebi tabi. yazdan kışa kalsın gözümüz gönlümüz açılsın *
  • klişelerden klişe beğenirken iki doktoru çarpıştırmasalarmış bari dediğim dizi.
  • yine bir kore uyarlaması. bu yaz böyle sanırım. orjinali eğlenceliydi. bu da anısına izlenir.
  • saçmalamada csi cyber'ı geçebilecek bir şey olabileceğini düşünememiştim hiç.
    onu da gördük, ömrü hayatımızda daha neler göreceğiz kimbilir.
  • şans verilmesi gereken güzel bir uyarlamaya benziyor. erdal özeyağcıları gerçekten özlemişiz (bkz: swh)
  • hayatta tutmaz dediğim ancak kendimi izlerken bulduğum yaz dizilerinden biridir.mükemmel bir dizi diyemem ama zamanla düzelebileceğine inanıyorum.aslı bekiroğlu'nu zaten vine'dan tanıyoruz.oyunculuğu pek iyi değil şu an için ama zaten canlandırdığı karakter şımarık bir karakter olduğu için pek sırıtmadı bana göre.sarp karakterini canlandıran yılmaz kunt tahmin edebileceğiniz gibi best model.onun da en büyük kusuru tabii ki dublaj.umarım en kısa sürede kendi sesini kullanır.bunların dışında dizinin en büyük artısı hiç şüphesiz erdal özyağcılar'dır.onun hakkında ne yazsam az gelir çünkü erdal özyağcılar.

bonus:bu dizi de kore'den uyarlama anlamışsınızdır zaten.spoiler isteyenler smile, you