• show tv'nin yeni dizisi. senaristligini iliski durumu karisik'tan tanidigimiz banu kiremitci yapiyor. basrollerde ise erdal özyağcılar, aslı bekiroğlu, yılmaz kunt, sermet yeşil, erkan sever, seray kaya, evrim doğan, uğur kurul, aslı altaylar ve pamir pekin var. ozellikle erdal ozyagcilar'a cok sevindim ben! ozlemistik.

dizi, kore dizisi smile, you'dan uyarlama. insallah bombe gibi bir yaz dizisi bekliyor bizi! bu aksam show tv'de tanitimi var, izleyin!
  • aslı bekiro ve sermet yeşil için izlicem
  • bugün cafe kılıklı bir yerde gelmeyen kahvaltımın hayalleriyle sıkıntıdan patlamak üzereyken uzun zamandır yapmadığım bir şey yaptım ve kelebek* ekine bir göz attım. vırı mırı derken erdal özyağcılar'ın kocaman ilanına takıldı gözüm. gülümse yeter diyordu başlıkta ben de gayri ihtiyari gülümsedim. ona değil de 4 yıldır adam gibi bir dizide oynamayan erdal özyağcıları merak ediyorum açıkcası. hala kafamda "baba acaba anasını mı öldürsek" repliği dolanıyor çöpçüler kralı'ndan. kısacası akşam show tv'de bakılacak dizidir.

edit: eğlenceli diziymiş lan!
  • girişi harika olan dizi, devamı da öyle olur umarım.
  • başrol oynayan kızın, yapmacıklıkta ve iticilikte çığır açmakta olduğu dizi.
  • bana erdal özyağcılar'ı ne kadar özlediğimi hatırlatan dizi. pamir pekin'i görmek de heyecan sebebi tabi. yazdan kışa kalsın gözümüz gönlümüz açılsın *
  • yine bir kore uyarlaması. bu yaz böyle sanırım. orjinali eğlenceliydi. bu da anısına izlenir.
  • saçmalamada csi cyber'ı geçebilecek bir şey olabileceğini düşünememiştim hiç.
    onu da gördük, ömrü hayatımızda daha neler göreceğiz kimbilir.
  • şans verilmesi gereken güzel bir uyarlamaya benziyor. erdal özeyağcıları gerçekten özlemişiz (bkz: swh)
  • (bkz: erdal özyağcılar) (bkz: sermet yeşil) ve (bkz: aslı bekiro) için izlemeye başladım ama devam edebilecek gibi değilim bu kadar gürültücü ne yaptığından bir haber baş karakter olur mu hadi yan karakter olsa tamam da saçma bir şekilde gürültücü ve boş yapan bir yan karakter kadınlar böyle boş canlılar değil yapmayın hayır ergenler bunları izliyor kadınları kızları ciddi ciddi böyle sanıyor mantıklı olanını görünce şaşırıp afallıyor
    aslı bekiroyu çok tatlı bulsam oynadığı karakter çok sinir bozucu
    başrol erkeğin boş bakması bir yana sanki onun sesi dublajlı gibiydi değilse hiç beğenmedim sesini
hesabın var mı? giriş yap