• nermin depresyona girer : ' ayten hanım bi dizide kız depresyona giriyodu böyle uzun pembe palto giyiyodu sizde var mı öyle bi şey? '
    (bkz: yaprak dökümü)
  • -yavv hasan efendi, teenager mısın sen ya, bu nedir, kapı çarpmalar, bir takım tripler bilmem neler filan..

tanım: yaran dizi.
  • konu olarak sona gelmişlerdi bu nedenle final yapması zamanında bir hareket oldu. fakat bunca saçma sapan dizi arasında seviyesizleşmeden komedi yapan bir tek bu dizi vardı, o bakımdan insan üzülmüyor değil bitmesine.

ha, ayrıca nermin ile lütfü gibi iki bomba karakterin ayrı bir dizi olarak maceraları çekilse o da güzel olur bak. *
  • nermin ve lütfü karakterlerinin yardırdığı dizi.ahmet, ayten, lütfü ve nermin güldürüyor.dizinin en büyük artısı ise erdal özyağcılar .
  • genç oyuncuların performansı maalesef yerlerde. biz çekirdek çıtlayan sıradan halk, üzerimize vazife olmasa da bazen böyle oyunculuklar konusunda haddimizi aşıp yorum yapabiliyoruz. ama gerçekten, oyunculuklar çok vasat olduğu için bu tespiti yapmak durumunda kaldm.

bravo ben.
  • nermin ve lütfü. son yıllarda ki en komik ikiliyi barındıran dizi.
  • bugün cafe kılıklı bir yerde gelmeyen kahvaltımın hayalleriyle sıkıntıdan patlamak üzereyken uzun zamandır yapmadığım bir şey yaptım ve kelebek* ekine bir göz attım. vırı mırı derken erdal özyağcılar'ın kocaman ilanına takıldı gözüm. gülümse yeter diyordu başlıkta ben de gayri ihtiyari gülümsedim. ona değil de 4 yıldır adam gibi bir dizide oynamayan erdal özyağcıları merak ediyorum açıkcası. hala kafamda "baba acaba anasını mı öldürsek" repliği dolanıyor çöpçüler kralı'ndan. kısacası akşam show tv'de bakılacak dizidir.

edit: eğlenceli diziymiş lan!
  • başrol oynayan kızın, yapmacıklıkta ve iticilikte çığır açmakta olduğu dizi.
  • çok sevimli dizi ya, bazı karakterlerin oyunculukları yetersiz kalsa da güldürüyor, izlenesi.
  • gittikçe komedi dozunu artıran dizi. o lütfü-nermin ikilisi adamı deli eder deli. erdal özyağcılar hastası olarak da zatıma ilaç gibi gelmiştir.
hesabın var mı? giriş yap