şükela:  tümü | bugün
  • benim bu.
    şöför varken gerek olmuyor tabi*
  • direkt listeden düşüyormuş.
    bir de kalkıp insan muamelesi beklerler, hey allahım ya.
  • içmeyi seven erkek. ne alaka demeyin bu adam her ortamda içme hakkina sahiptir, sarhoş taşımaz. akilli vesselam.
  • - yaşı 18'den küçüktür. (bkz: sınırlı ehliyetsiz)
    - akıl hastasıdır. (bkz: tam ehliyetsiz)

(bkz: vatandaşlık) * (bkz: kpss)
  • şahsımdır. sikmişim listeyi...
  • bir tane tanıyordum.

kaza yaptı. üç kişinin yaralanmasına ve 21 yaşında gencecik birinin ölümüne sebep oldu. suçu vefat edene yıkmaya çalıştı. beceremeyince ortadan kayboldu.
  • arabam var ama ehliyetim yok. neden? çünkü tc ehliyeti eu'da geçerli değil. ayrıca harcı hurcu hiç çekilmez şimdi. zaten trafik mal dolu, saçma sapan şeyler yaparlar boşuna sinir stres.

edit: yeni ehliyetler geçerliymiş. linç etmeyeydiniz eyiydi. sanki avrupa parlemantosu başkanıyım...
  • 2012 yılında 33 yaşındayken kendimin olduğu erkek.

şimdi de gülerek "ehliyetim var ama araba kullanmayı bilmiyorum" diyorum.

istanbul'da yaşıyorum. büyük konuşmayayım, araba kullanmak bu şehirde yaşadığım sürece asla yapmayacağım bir şey. insanın aklından zorunun olması lazım.

ehliyeti de cv'yi renklendirsin, gerekirse direksiyon dersi alır kullanırım diye almıştım.
  • kezban'ın beyninde şimşekler çakmasına ve "bunun arabası da yoktur o zaman" diye düşünmesine sebep olan erkektir. o andan itibaren kezban'ın beyninde "bunun arabası da yoktur o zaman" sesi yankılanır ve bir an önce başından def edebilmenin hesaplarını yapmaya başlar.
  • ağlayalım mı orospu çocuğu? ehliyet olmadan da gayet güzel yaşanabiliyor.