şükela:  tümü | bugün
  • bir kurtarıcının arka camında görülen yazı.
  • bugün kurucusu ile tanışma ve çalışma fırsatımız oldu. işini hakkıyla yapan çok neşeli birisi. gayet profesyonel işler çıkarttı. fotoğraf konusunda çalışılabilecek ender firmalardan biri. fotoğraf gezileri konusundaki uzmanlığı da tartışılmaz.
  • menfaatçi insanların bir arada olduğu topluluktur. sizinle işleri bittiklerinde ya da çıkarlarına ters hareket yaptığınızı gördüklerinde kardeşi bile olsanız tanımazlar.
    aralarına katılırken bir daha düşünmek gerek.
    samimiyetsiz insanlar topluluğu...
  • en son gruptaki insanlardan başkanları için para topladıklarını biliyorum.
    bu kadar rezalettir durum. dışarıdan kurumsalız biz, onu yapıyoruz, bunu yapıyoruz gösterişlerinde bulunsalar bile içlerine adım atıldığında ne kadar rezalet bir grup olduğunu anlarsınız.
  • bunu çekicinin arkasına yazmak moda olmuş sanırım. kaç defadır denk geliyorum.
  • bulut uçar isimli yeteneksiz bir yazar adayının yüksek ihtimalle, tanıdıkları aracılığıyla bastırdığı bir öykü kitabı. çünkü normal şartlarda hiçbir yayıncının bu kadar niteliksiz öykülerin bir arada yer aldığı bir kitabı basmayı kabul edeceğini düşünemiyorum.

hiçbir tane mi öykü iyi olmaz bir öykü kitabında? olmadı mı olmuyor demek ki. çok kötü. hatta berbat bir öykü kitabı. bunalarak bitirdim.