• şu videoda görülebilecek, gerek konuşması gerekse gülüşüyle pozitif enerji saçan, tatlı mı tatlı bir hanım kızımız. videoyu art arda kaç defa izledim bilmiyorum.

ulan çok değil ya, şu kızın yaşam enerjisinin onda biri falan olsaydı bende keşke.

edit: "bu nasıl yokluk" "askerden mi geldin" komikçileri de gelmiş hemen. yani bunun için not düşeyim dedim ama bu kadar da salak olmazlar diye düşünüp es geçtim yazarken. soteye yatıyorlar sırf şu klişe şeyleri yazmak için. bre kulağına işediklerim, "ufff kız taş, çok güzel" diyen mi oldu lan? sadece sempatik geldi kız o kadar.

bir de boş zamanlarında atom parçalayan sözlük ahalisi de rahatsız olmuş başlıktan. olm çok da ş'aapmayın lan asdasdfdgh hatta çaylağın biri de mesaj atmış "çöplüğe çevirdiniz sözlüğü" diye. şöyle bir yazdıklarına göz atayım dedim de paso futbol başlıklarına falan yazmış eleman. aynen güzel kardeşim, şu çaylaklıktan kop gel de engin bilgi birikimin ve hayat tecrübenle aydınlat bizleri. seviyesini yükselt şu sözlüğün.
  • türk olsa at agızlı diye dalga geçilecek kız.
  • internette neden bir şekilde hoşunuza giden her kadına başlık açıldığını sorgulatan olay. sakat mısınız canlarım siz?
  • gülüşüyle gönülleri şenlendirmiş, ingiliz soğukluğuna nanik yapmış kızdır.*
  • gomşumuz oluyor

diyecek potansiyeli gördüm bu güzel gülüşlü ablada

edit: tekrar dinledim de o nasıl bir aksan öyle. vay babanın kemüğü
  • her an '' why so serious ? '' diyecekmiş gibi duran kızdır .
  • videoyu izledim. anti-depresan etkisi göstermedi.

kız çirkin, aksanı yavan, gülüşü iğrenç, ses tonunda hiçbir "bağyanlık" yok.

direkt libido öldürücü yani. tipik ingiliz köylüsü. şişkin surat, çilli yüz, renkli göz. 10 seneye kalmadan obez olur.

(bkz: mürsel ve anna)

murat övüç'ün aksanı daha iyi.

ek : anadilim gibi ingilizce bilirim.
  • başlığa söven arkadaşları gördüm de, buna üzüldüyseniz sol frame'e çok bakmıyorsunuz sanırım. bunlardan onlarcası var ve gündemi işgal ediyor.
  • pişmiş kelle gibi gülen liverpoollu kızın videosu olacağından emindim. şaşırmadım.
hesabın var mı? giriş yap