şükela:  tümü | bugün
 • testis kanseri başlığında söz konusu entry'sini okuduktan sonra iyi olması dileklerimi kendisine gönderdiğim yazardır. savaşan kazanır.
 • allah rahmet eylesin. bir arkadaşımın da testis kanserine yakalanması sonucu yazdıklarını okudum ve gecenin bu saatinde diyebileceğim tek bir söz var (bkz: adaletini sikeyim dünya)
 • basimiz sagolsun, let him rest in peace. cok badireler atlatmis bir bucuk yil icerisinde, tedavi esnasinda. testis kanseri basligina yazdigi uzun tedavi surecini okudum, sikintisini paylastim.
 • gece gece zaten normalde de takip ettiğim merhum sözlük yazarları(2) başlığına tıklamış bulundum.

  bir insanın öldüğünde kyk borçlarının silineceğini öğrenip mutlu olmuş adam.

  ne diyebilirim ki? içim lime lime şu an.
 • (bkz: testis kanseri) başlığındaki yazısını kaç kere okuduğumu sayamadığım merhum yazar. neden bilmiyorum şu sözlüğün beni en çok etkileyen entry'sidir sanırım. böyle olmasaydı keşke, keşke o hiç yazmamış olsaydı da ben de hiç etkilenmeseydim.
 • rabbimiz rahmet eylesin kardeşimize.
 • diger arkadaslar gibi testis kanseri yazisini kac kere okudugumu allah bilir.. cektigi acilarin gunahlarina kefaret oldugunu dusunerek allah rahmet eylesin diyorum. allah kimseye acili sancili olum yasatmasin. mekanin cennet olsun.
 • ekşi itiraf başlığına yazdığı "şu kemoterapi bir bitsin, dünyayı ayağa kaldıracağım" gibisinden bir mesaja "bitti mi" diye mesaj yazdım az önce. sonra en son 1 sene önce entry girdiğini görünce profiline göz atayım dedim, kemoterapisi bitmiş..

  allah rahmet eylesin.
 • (bkz: #39162305)

  bu entrysini kaç defa okudum bilmiyorum. her defasında aynı etkiyi yapıyor ve adaletini sikeyim dünya diyorum.

  adam ölünce kyk borcu silinecek diye bildiğin mutlu olmuş lan. inanılmaz.

  allah rahmet eylesin.
 • gecenin bu saatinde haberdar olduğum, vefat ettiğini öğrenmemle zaten iyi olmayan şahsımın daha da kötü olmasına neden olmuş rahmetli yazar. tamam ağır hastalık geçirip vefat eden çok kişi gördük, duyduk. bunlar kısa sürede anlatıldı bitti ama bir insanın ölüme gittiği bu uzun yolu "yazarak" anlatmış olması, bunu son raddeye kadar okuyor ve bir daha okuyabilecek olmak ve en önemlisi yazının sonunun gelmediğini görmek gerçekten çok ama çok üzüyor.

  1 yıl boyunca editleyerek yazdığı entry'yi hep bir umutla okudum ama yukarıda da bahsettiğim gibi maalesef son editini okuyunca vefat ettiğini anladım. zaten daha sonra akrabaları da ölüm haberini vermişler.

  gerçekten okurken çok kötü oluyorsunuz. beni en çok üzen şeylerden biri de 1 yıl boyunca yaşadığı süreci anlatırken nick altına sadece 1 kişinin yazmış olması. tamam bu süreçte birkaç kişiyle mesajlaşmış ama acaba diyorum kendini yalnız mı hissetti? bu kadar yazdı, çizdi, anlattı ama kimseden ses çıkmayınca boşa konuştuğunu ve onu kimselerin umursamadığını mı zannetti yoksa? ne bileyim yaa belki başlığı altına yazsaydık (maalesef ben de yani farkettim) daha çok morallenir ve daha çok dayanırdı. mesela gene sözlük yazarlarından biri geçirdiği ve sonunda atlattığı o ağır rahatsızlık sürecini bu şekilde anlatırken bayağı destek almış. morali olsun, olumlu duygu durumu olsun yazılarına bile yansımıştı.

  şimdi bu yazar kardeşimizin durumu aklıma takıldı. kafamı kurcalayan onca şeyin yanına bir dert daha eklendi ama maalesef elden bir şey gelmiyor.

  allah rahmet eylesin. mekanı cennettir umarım.

  edit: entrylerine göz gezdirdim. bu beni ağlatmaya yetti; (bkz: #47142981).