şükela:  tümü | bugün
  • testis kanseri başlığında söz konusu entry'sini okuduktan sonra iyi olması dileklerimi kendisine gönderdiğim yazardır. savaşan kazanır.
  • allah rahmet eylesin. bir arkadaşımın da testis kanserine yakalanması sonucu yazdıklarını okudum ve gecenin bu saatinde diyebileceğim tek bir söz var (bkz: adaletini sikeyim dünya)
  • basimiz sagolsun, let him rest in peace. cok badireler atlatmis bir bucuk yil icerisinde, tedavi esnasinda. testis kanseri basligina yazdigi uzun tedavi surecini okudum, sikintisini paylastim.
  • gece gece zaten normalde de takip ettiğim merhum sözlük yazarları(2) başlığına tıklamış bulundum.

bir insanın öldüğünde kyk borçlarının silineceğini öğrenip mutlu olmuş adam.

ne diyebilirim ki? içim lime lime şu an.
  • (bkz: testis kanseri) başlığındaki yazısını kaç kere okuduğumu sayamadığım merhum yazar. neden bilmiyorum şu sözlüğün beni en çok etkileyen entry'sidir sanırım. böyle olmasaydı keşke, keşke o hiç yazmamış olsaydı da ben de hiç etkilenmeseydim.
  • rabbimiz rahmet eylesin kardeşimize.
  • diger arkadaslar gibi testis kanseri yazisini kac kere okudugumu allah bilir.. cektigi acilarin gunahlarina kefaret oldugunu dusunerek allah rahmet eylesin diyorum. allah kimseye acili sancili olum yasatmasin. mekanin cennet olsun.
  • ekşi itiraf başlığına yazdığı "şu kemoterapi bir bitsin, dünyayı ayağa kaldıracağım" gibisinden bir mesaja "bitti mi" diye mesaj yazdım az önce. sonra en son 1 sene önce entry girdiğini görünce profiline göz atayım dedim, kemoterapisi bitmiş..

allah rahmet eylesin.