• gece gece zaten normalde de takip ettiğim merhum sözlük yazarları(2) başlığına tıklamış bulundum.

bir insanın öldüğünde kyk borçlarının silineceğini öğrenip mutlu olmuş adam.

ne diyebilirim ki? içim lime lime şu an.
  • testis kanseri başlığında söz konusu entry'sini okuduktan sonra iyi olması dileklerimi kendisine gönderdiğim yazardır. savaşan kazanır.
  • basimiz sagolsun, let him rest in peace. cok badireler atlatmis bir bucuk yil icerisinde, tedavi esnasinda. testis kanseri basligina yazdigi uzun tedavi surecini okudum, sikintisini paylastim.
  • kendisinden ilk defa 2016 mayısında haberdar olduğum merhum yazar. okuduğumda çok üzülmüştüm, o zamandan beri ara ara açıp okurum. o kadar güzel anlatmış ki hastalığını, teşhis ve tedavi sürecini, bu hastalığa yakalanan hemcinsleri için fikir sahibi olmaları açısından bir önbilgi, belki bir rehber niteliğinde (bkz: #38252184) ve (bkz: #39162305)

ve bazı entryleri de var ki insanın kalbini acıtıyor... (bkz: #47676858) kişinin öldükten sonra kyk borcunun silineceğini öğrenip seviniyor... ya da beklediği ama muhtemelen kavuşamadığı bir hediye (bkz: #41478239)

allah rahmetiyle kuşatsın inşallah. ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum.
  • bir üstde entryde ne yazmış diye baktığım badim dr griffin sayesinde okuduğum ve sabah sabah içimi yakmış merhum sözlük yazarıdır..

tedavi süreci çok çetrefilli geçmiş.. keza hastalığı anlama ve tanı koyma süreci de aynı şekilde.. tanı evresinde en son gittiği acilin yeşil alan denilen yerinde "ortaklığı ayağa kaldırmışsın" diyen iti ifşa etseler de işinden olmasına, bir daha insanların sağlığı söz konusuyken böyle iğrenç tepkiler verip oynamamasına faydamız olsa keşke.. adi yaratık seni..

çektiği acıların tarifi yokmuş o kadar belli ki.. mekanı cennet olsun inşallah..
    böyle hastalara acil şifalar dilerim.. çok zormuş, çok..

bunu da (bkz: #39162305) herkes okusun lütfen.. ders niteliği taşımakta..

tüm ailesine sabır, kendisine rahmet diliyorum..
  • ekşi itiraf başlığına yazdığı "şu kemoterapi bir bitsin, dünyayı ayağa kaldıracağım" gibisinden bir mesaja "bitti mi" diye mesaj yazdım az önce. sonra en son 1 sene önce entry girdiğini görünce profiline göz atayım dedim, kemoterapisi bitmiş..

allah rahmet eylesin.
  • sözlükte kanser türlerinin başlıklarında gezinirken bu arkadaşın yazısına denk geldim. derinden etkiledi beni. tam kendisine geçmiş olsun mesajı atıp son durumunu soracakken hayatını kaybettiğini öğrendim. buz kestim. allah rahmet eylesin. huzurla uyu kardeş.
  • (bkz: #39162305)

bu entrysini kaç defa okudum bilmiyorum. her defasında aynı etkiyi yapıyor ve adaletini sikeyim dünya diyorum.

adam ölünce kyk borcu silinecek diye bildiğin mutlu olmuş lan. inanılmaz.

allah rahmet eylesin.
  • (bkz: testis kanseri) başlığındaki yazısını kaç kere okuduğumu sayamadığım merhum yazar. neden bilmiyorum şu sözlüğün beni en çok etkileyen entry'sidir sanırım. böyle olmasaydı keşke, keşke o hiç yazmamış olsaydı da ben de hiç etkilenmeseydim.
  • sen vefat ettiğinde ben liseye giden aptal bir ergendim. şimdi senin gibi iktisat okuyorum. 3. sınıfım. sürekli profilini geziyorum. bana hayatın bir anda nasıl dağılabileceğini hatırlatıyorsun. seni hiç tanımadım ama tanımayı isterdim. arkandan gözyaşı döküyorum. umarım olduğun yerde mutlusundur.
hesabın var mı? giriş yap