• ekşicilerin her zamanki gibi kaçırmadığı bir diğer sıcak fırsat.
  • direkt gümüş almak yerine gmstr hisse senedi almanın herhangi bir negatif yönü var mı merak ettiren emtia.
  • bir hafta önce kredi çekip 85 kilo gümüş alan arkadaşımın eniştesini hatırlatmıştır. hatta bana dedi ki gümüş al bir kaç kilo değeri %300 artacak. şu an ağlıyorum.
  • an itibariyle çılgın atıyor , kıymetli madenler kısa vadede akıllı hamleler ile güzel kazanç sağlayabilir.
  • üstteki yazarla aynı şekilde benim de nasıl ve nereden alacağımı merak ettiğim emtiadır. altın alıp satarken mobil bankacılık kullanıyorum ve çok kolayıma gidiyordu ama gümüşte birkaç banka dışında alıp satım yok galiba.

borsada ise gmstr hisse senedi şeklinde satışı var ancak onun da fiyatlaması farklı geldi gözüme. eğer güvenilir ise kolaylığından dolayı hisse senedi almayı planlıyorum.

gümüş hakkında aslında hiçbir bilgim yok. bundan sonra ne olur, nerelerden yatırım yapmak güvenilirdir bilen varsa ve yeşillendirirse çok da hoşuma gider.
  • 2.52 'den aldığım, aralık ayında ev alırken 3.32 'den sattığım emtia. şu anda yavaş yavaş değerini buluyor. kısa zamanda 30 dolara geleceğini düşünüyorum.

ben cepteteb hesabıyla al - sat yapmıştım. yalnız küçük bir tüyo vereyim, mobil uygulamada ve sitenin normal görünümünde gümüşle ilgili sekme açılmıyor. site görünümünü eskiye çevirdiğiniz zaman gümüş menüsü geliyor.
  • arkadaşlar sorup durmayın kuveyt ve türkiye finans dan gümüş altın hesabı açabilirsiniz. bunu araştıracak kadar meraksız iseniz girmeyin bu işlere ki bu bir tavsiyedir. okuyup dinleyin araştırın, makro ekonomik verilerle teknik analizleri inceleyip karar verin. çakallarla balinalara yem olmayın.
  • "arkadaşlar merhaba, gümüşte al sat yapıp parayı bulmayı düşünüyorum ama 1 kg gümüş kaç gram yapar bilmiyorum. yeşillendirirseniz sevinirim."

olm siz geri zekalı mısınız?

soru sormalık forum sitesi bile kalmadı amk. aç google a bak ne merak ediyorsan. ne bilgi sahibi ne fikir sahibiyken ekşi sözlükte entry yazmanın manası ne?

mutlu musun kanzuk?
  • 6 günde bana %25 kar getiren kıymetli maden. 6 günde baba oğluna harçlık vermiyor lan. allah razı olsun gümüş bey.
  • geç keşfettiğim emtia.2.70 te ekrana çok baktım alsam mi diye .2.90 oldu 10 krş düşsün alacam dedim.derken derken 3.40 tan trene bindim.an itibariyle 5.35 5.40 civarinda geziniyor. en son 4.90 dan da takviye yaptım.ama bugün o kadar çok gümüş nerden alınır mesajı geldi ki trenden inme zamanı mi acaba diye düşünmeye başladım. altın gümüş rasyosu çok ilginç bir yere geldi.ya altın firlamalı ya gümüş düşmeli.sonumuz hayrola
hesabın var mı? giriş yap