şükela:  tümü | bugün
  • zevksizlik konusunda aşmış olan insandır. estetikle ilgili herhangi bir sorunda danışılacak en son kişidir.
  • en azından beyaz renk araba satın almasından iyi olan insan. eskiden beyaz araba azdı, iyiydi hoştu, insanlara değişik geliyordu da, ulan tüm yollar bembeyaz oldu. bir de beyaz araba=şirket aracı inancının günden güne yerleşmeye başladığını düşünecek olursak gri iyidir gri.
  • beyaz arabadan iyidir. 2.el olarak aldım kullandım gayette güzeldi rengi. ay tozu olarak geçiyordu rengin adı.
  • ikinci eli düşünen ortalama insandır. genel olarak kırmızı mavi tonlarda araba aldım. sevmiyorum öyle beyaz ya da gri. varoş geliyor nedense.
  • sıfır km alana benim de çok diyeceğim var ama türkiye şartlarında satın aldıktan sonra uğraştırmayacak ikinci el aracın rengi ilk sıralarda yer alamıyor malesef. ikinci el hangi arabaya baksan ya ağır hasarlı ya ticari çıkması ya da şirket arabası çıkıyor. ikinci el alanlara fazla vurmayın rica ederim. *
  • gümüş var gümüş var önemli olan hangi araçta olduğu. bir jaguar xj gümüşüne hayır diyen toptur.
  • mini cooper s
    peugeot 407
    ve doğan slx 1.6 (2001 model)

bunların grisi makbuldür..
  • hayir adam gümüş gri renk seviyor olamaz mi ?

honda civic fd6 kasada mukemmel duruyor örneğin ?

nasıl bi yavsaksiniz anlamadim ki her konuda insanları kategorize etmeye bayılıyorsunuz allah'ın salaklari
  • pasatın en güzel rengi
  • tozların çok belli olmasını istemeyen insandır.