şükela:  tümü | bugün
30 entry daha
  • sandalyede oturabilen bir ölüyü gördüğümüz dizi. yahu ölü öyle durabilir mi yıkılır gider yere. ayrıca filiz akın'ın ilk bölümden diziden çıkarılmasına anlam veremedik herkes gibi. bi bit yeniği var gibi. sonradan ikiz kardeşi diye çıkıp gelmesin gözünüzü seviyim senaristler.
  • ailenin küçük kızı ve ona aşık çocukluk arkadaşının birlikte dolaşmaya çıktıkları sırada, erkeğin alenen kızın içine düşercesine konuşması, kızın gayet bıcır bıcır ve aradaki sıfıra yakın mesafeden hiç rahatsız olmadan cevap vermesi ve bir yandan sen benim en iyi dostumsun gibisinden aşka bariyer çeken lafları sıralarken bir yandan da erkekle öpüşeyazması sonucu bana error verdiren dizi. izlemeye ayırdığım on dakika süre içinde anladığım kadarıyla, dışarıya karşı gayet iyi, mutlu ve kale gibi görünen kardeşlerin hepsi ayrı ayrı arıza modunda. halil ergün'ün yine yeni yeniden acıların babası rolünde olması da cabası.
  • ilk bölümüyle fena halde everybody's fine ve brothers and sisters kırması izlenimi veren dizi.
  • yaprak dökümü 2 olarak devam edecek ya da umarım etmeyecek, başlamaz olsun dizisi. tam, filiz akın'a yazık olacak, tutmayacak dizi diyecektim ki, ilk bölümden ölmüş meğerse.. isabet olmuş.

edit: diziyi izlemeden filiz akın'ın olmamasıyla ilgili senaryolar;
    1) diziye dikkat çekmek için filiz akın varmış gibi gösterdiler ki, olacağını sanmıyorum, öyle bir şeyi niye yapsın filiz akın?
    2) başta anlaştılar ama sonra para ya da başka konularda anlaşamadılar.. aman ne bileyim bana ne?..
  • bunun aynısını rahmetli savaş dinçelle de çekmiş oldukları dizi. bi de noel babayla çekmeye karar vermişler , haklarında hayırlısı. hohoho
  • tövbe yarabbim, halil baba'nın şu yemek gurme programlarındaki adamlar gibi görünmeye başladığı dizi.
  • halil ergün'ün yine "bana ha, babanıza" modunda defalarca görülebileceği dizi.

ali rıza bey yine küskün, yine kırık, yine ona yalan söyleniyor...
  • filiz akın'ın ilk bölümde ölmesiyle şaşırtan,
    halil ergün'ü gene gözü yaşlı baba rolünde göstererek hiç şaşırtmayan,
    "bu aynı konuya dair acaba daha kaç dizi çekilcek" diye düşüncelere gark eden,
    türkan rolünde oynayan -adını bilemediğimiz- oyuncuya kucak dolusu sevgilerimizi yollamayı düşündürten,
    küçük sırlar'ın daha kaç tane oyuncusu karşımıza çıkacak acaba diye sordurtan,
    fatmagül'ün karşısında pek de tutunamayacağına kanaat getirten
    ilk bölüm reytingleriyle sadece ab'de ilk ona girebilen,
    tüm izleyenlerdeyse ancak 13. olabilen
    bir dizidir.
  • --- spoiler olabilir emin değilim ---

en küçük iki çocuğun (ediz ve fahriye evcen çakması kız) aralarında 6-7 yaş olmasına rağmen (birisi 6 senedir ankarada tıp okuyor, diğeri üniversiteyi birincilikle kazanmış) sahilde hoplayıp zıplayan küçüklükleri sanki aralarında en fazla 1-2 yaş varmış gibi seçilmiş. 5 kardeşin de yaşı birbirine çok yakınmış gibi olmuş.

bu arada kadın iyi ki öldü, şahsen seslendirmesini beğenmedim.ayrıyetten karı koca birbirlerine pek yakıştıramadıydımdımdım.

--- spoiler olabilir emin değilim ---

izlenilebilir bir dizi olacak sankim.
  • abinin/kardeşin/amcanın vs. sevgilisine/eşine aşık olan çocuk modasını devam ettiren bir dizi daha.
20 entry daha