• bizde hep patron siktiği için gerekli olmayan uygulama.
  • ücretli seks derken; "fahişe" ile seks mi kastedilmiş yoksa izin saatlerinde maaş kesintisi olmayacağı mı?
  • medeniyetin beşiğinde leylek de dahil olmak üzere tüm kuşları siktikleri için mantıklı olabilecek bir öneri.* hiç dert tasa yok problem yok öyle bir refah ki adamın en büyük problemi iş saatinde gelen cinsel istek. akşamı beklemeden bi sevişip gelelim diyor adam haklı.
  • hayaldi gerçek oldu.

“şirketten çalışanlara günde 30 dakika mastürbasyon molası izni: 'daha az stres, daha çok verim.

çalışma hayatında mesai saatleri içerisinde çalışanlara kahve, sigara ve hatta banyo molası uygulamalarına sıklıkla rastlanıyor. ancak ispanya merkezli bir şirket, yeni bir uygulama başlattı: mastürbasyon molası.“

kaynak

ben de bir insan kaynakları çalışanı olarak mantıklı buldum. verimliliği arttıracağını düşünüyorum. öneri olarak yönetime sunacağım. yalnız bizim ülkede 30 dk ütopik. 10 dk yeterli olur.
  • ülkede daha çok 31 saati olarak anılacak, çay sigara içilecek moladır.
  • düşünsene mağazayı kapatıp içerde 30 kişi orgy yaptığını?

-sevişmeye gittim, dönücem.

-mesai saatleri: 08.00-12.00 ~ 1 saat seks molası ~ 13.00-17.00
  • ülkemizde bu gücü tek bir kişiye vererek çok başlılığı önleyeceğimiz öneri.

çare tek adam.
  • libidosu yüksek insanlar, tuvallette geçirdikleri süreye mastürbasyonu da ekleyerek bunu gayet hayata geçiriyorlar aslında ama işin içine karşı cins girerse neler olur kestiremedim şahsen. ön sevişmede molaya dahil mi mesela, yoksa sadece penetrasyon kısmı mi sayılacak? bu taslağın üzerinde çalışmak lazım biraz daha.
  • bizde yıllardır olan uygulama sadece et ete değmiyor bir de hep bir kişi orgazm oluyor.
hesabın var mı? giriş yap