şükela:  tümü | bugün
  • bugün tolga karel ile dünya evine giren azeri manken. musayeva, bulgaristan’da düzenlenen best model of the world yarışmasında ikinci olmuştu.
  • acaip cılız hatun. fizik super ama o dudaklar fena.
  • evine hırsız girdiği için basın toplantısı düzenleyen azeri manken. ya ne günlere kaldık yarabbim demiyor değilim yahu böyle bir şey olamaz. bayanın evine hırsız girmiş tamam kötü bişey maazallah ve de geçmiş olsun daaaaaa bize ne yaani :d bilgilendirmek icin basın toplantısı düzenlemiş. ilk defa böyle bişey için basın toplantısı düzenlendiğini görüyorum. bence bu kadar aman aman ünlü olmayan birisinin böyle birşey için de basın toplantısı düzenlemesi saçma. kim neden bilmek istesin senin evine giren hırsızı ülkede bu kadar olay varken. te allaaam yeeaaa :)
  • konuşmak için reza zarrab'ın düşmesini beklemiştir. lakin yine de söyledikleri ilginç.

reza arkadaşlarımı dolandırdı
  • 14 şubat 2014 sevgililer günü'nde tolga karelden ayrılacak olan azeri model.

edit: tolga karel an itibariyle bu haberi yalanlamıştır.
  • icloud kurbani oldugu soyleniyor.
  • tam olarak kim olduğunu inanın bilmiyorum. kırk yılda bir gerçek haber verip kalan zamanda magazine boğulan radikal'de gözüme takıldı kadının haberi.

mevzu şu, günay musayeva soyadından da anlaşılabileceği üzere bir azeri. ama türkiye vatandaşı olmuş. zaman girdabına yakalanınca da türkçe'yi daha düzgün kullanır hale gelmiş.

sonra azerbaycan'da bir programa katılıp son yıllarda konuşageldiği dil olan istanbul türkçesi'ni konuşunca azerbaycan'da milliyetçi damar yoğun tepki göstermiş. sadece sıradan insanlar ya da tv'deki magazinciler, talk showcular değil, parlamentoda bile linç konusu haline getirilmiş.

kadın da aşırı stresten hastaneye kaldırılmış ve safra kesesini almışlar asefgrhjh. gülüyorum ama geçmiş olsun tabi.

bir millet iki dövletçiler için özel yazılmış bu magazin entrysi burada biter.
  • azerbaycan'da yaynlanan işte benim stilimin jüri üyesiymiş.
  • azerbaycan'da yaşayamayan türkiye'de ekmek elden su gölden birilerinin sırtından geçinerek yaşamayı hep başarabilen salak türk erkeklerinin hediyesi asalaklardan biridir.
    biraz unutulunca gazetelere falan tolga karel'i şikayet ederek
    gindeme gelen ne iş yaptığı, ne özelliği, güzelliği olduğunu
    anlayamadığımız açıkgöz azeridir.
    hayır, tolga karel'in ondan çok daha fazla birlikte olduğu andan çok daha fazla güzel bir oyuncu türk kızı vardı (adını hatırlayamadım) birbirlerini
    hem seviyor, hem kavga ediyorlardı.
    birgün bir baktık bununla evlenmiş.
    kadın açık mezar bulsa girecek durumdayken, tolga karel sayesinde tanındı, vatandaş oldu ve sonunda onu ülkede duramayacak hale
    getirdi.
    çocuğundan ayırdı ( o da abd' de ne diye evlenip 2 çocuk yapar, o da ayrı salaklık) şimdi de tolga karel 'i iyice gömüyor.