şükela:  tümü | bugün
  • alem fm'de sabah kuşağında yayın hayatına başlayacak program.

ali bal'ın geri dönüş programı 06.45-09.00 arasında yayında olacak. sabahın beklenen sesi, beklenen programı geliyor!
  • sabahlarımın o güzel sesiyle şen muhabbetiyle beni güne başlatan ayıltan mis gibi adamın programı.

yarın ali balın o güzel olacağını tahmin ettiğim yeni programı için 6.45'te ayakta olacağım, seviyoruz seni, sesini, biriktirdiğin o güzel konularınla gel güzel insan.
  • ilk defa pazartesi sabahı olsa da özlem bitse ali bal sohbetiyle keyiflensek diye bekliyorum. alem fm ‘e minnettar olma sebebi.
  • tam şu anda alem fm'de yayın hayatına başlayan program. ali bal! sesini yeniden duymak; duyacak olmak harika!

rast gele kaptan...
  • ali bal ile kaliteli müzikleri seven dinleyicilerin buluştuğu radyo programı. haftaiçi her gün işe giderken dinleyebileceğiz tekrardan.

alem fm sağ olsun, ali bal ile yeniden kavuştuk.

sabah 7’de başlayan maceramız 10 gibi bitiyor. 70 ve 90’lar türk müziğini sevenler yeniden müziğe kavuştu.

ali bal’ın yayınlarda sohbet ile müzik arasındaki dengeyi doğru bir şekilde kurabilmesi bana göre başarısının sırrı. sabahın köründe diğer radyocular gibi aralıksız konuşmuyor. zaten sabah mahrurluğunu atamamışız üzerimizden, ali bal da bu dengeyi kurmasa sabah radyosu eksik kalırdı.
  • ya çok iyi çalıyor be! kaliteli uyanıyoruz resmen teşekkürler ali bal