şükela:  tümü | bugün
 • alem fm'de sabah kuşağında yayın hayatına başlayacak program.

  ali bal'ın geri dönüş programı 06.45-09.00 arasında yayında olacak. sabahın beklenen sesi, beklenen programı geliyor!
 • sabahlarımın o güzel sesiyle şen muhabbetiyle beni güne başlatan ayıltan mis gibi adamın programı.

  yarın ali balın o güzel olacağını tahmin ettiğim yeni programı için 6.45'te ayakta olacağım, seviyoruz seni, sesini, biriktirdiğin o güzel konularınla gel güzel insan.
 • ilk defa pazartesi sabahı olsa da özlem bitse ali bal sohbetiyle keyiflensek diye bekliyorum. alem fm ‘e minnettar olma sebebi.
 • tam şu anda alem fm'de yayın hayatına başlayan program. ali bal! sesini yeniden duymak; duyacak olmak harika!

  rast gele kaptan...
 • ali bal ile kaliteli müzikleri seven dinleyicilerin buluştuğu radyo programı. haftaiçi her gün işe giderken dinleyebileceğiz tekrardan.

  alem fm sağ olsun, ali bal ile yeniden kavuştuk.

  sabah 7’de başlayan maceramız 10 gibi bitiyor. 70 ve 90’lar türk müziğini sevenler yeniden müziğe kavuştu.

  ali bal’ın yayınlarda sohbet ile müzik arasındaki dengeyi doğru bir şekilde kurabilmesi bana göre başarısının sırrı. sabahın köründe diğer radyocular gibi aralıksız konuşmuyor. zaten sabah mahrurluğunu atamamışız üzerimizden, ali bal da bu dengeyi kurmasa sabah radyosu eksik kalırdı.
 • ya çok iyi çalıyor be! kaliteli uyanıyoruz resmen teşekkürler ali bal

  edit: ben buraya hep sabahın bir körü mutlulukla gaza gelip 2-3 cümle bırakıp kaçmışım büyük ayıp be. oysa öyle bi tutkuyla bağlıyız bu programa, şimdi bakın programın varedicisi ali bal(evet varedici diyorum çünkü sadece bir radyo programı değil hayatınızın içinde somut birşey oluyor, evet evet günaydın ahali’yi elle tutabiliyorsunuz arkadaşlar) öyle bir dünyaya sokuyor ki sizi sanki alem fm bir akrabanın evi her sabah kahvaltıya gidiyor çay kahve içiyor kah kafa dağıtıyor kah düşünüyorsun. programın tüm dinleyicilerini tanıyorsun bir süre sonra zaten çünkü içerdeler abi! hayatlarını biliyosun, başarılarını başarısızlıklarını, işlerini ilişkilerini. bir gün ansızın çaya çorbaya falan gidebiliyorsun. farklı bir gün de herkesin farklı görüşü olduğu bir konuyu tartışabiliyorsun ama öyle bildiğin ses yükseltilenlerden değil bu, fikrini beyan edebildiğin, öğrenebildiğin tartışmalar. öyle bırakıp gidemiyorsun bu programı dedim ya adam bir radyo programı diye çıkmış belki yola ama iki enfes şarkı çaldı mest etti değil olay, gel diyor bak biz burda paylaşıyoruz soyut, somut paylaşıyoruz. dinlenmesi ayrı paylaşması ayrı zevkli. 2014 ya da 2015 bir arkadaşımın tavsiyesiyle dinlemeye başladığım sevgili ali bal ‘a her ne kadar 1 seneye yakın ara vermiş olsa da aynı tadı hatta daha da iyisini bizlere sunduğu ve alem fm ‘e bu programın bizlere ulaşması için fırsat sunduğu için teşekkürü kendim ve tüm günaydın ahali ailesi adına borç bilirim.