şükela:  tümü | bugün
 • bu basligi atacak haysiyetsizlikte serefsizlikte bir medya ile ayni ulkenin vatandasi olmak, bu kadar satilmis bir medyayla yasamak cidden zor

  (bkz: http://www.netgazete.com/gazeteler.php?id=19)

  edit: en az bunun kadar mide bulandirici bir baslik daha varmis takvim gazetesinde. insanlari ve sirketleri hedef almis hatta (bkz: #gelşimdidiren)
 • memleketi vietnam'a çevirenlerin, halkın parasıyla ele geçirilerek fitne yuvası haline getirdikleri, sabah gazetesi paçavrasında, aslında küfür etmek amacıyla manşetten atıkları başlıktır.
 • abi olacak iş değil ya. ne yazayım şimdi buraya, ne diyeyim? nasıl bir tanım gireyim? bıktım artık aynı şeyleri yazmaktan...

  lanet olasıcalar...

  ispiyonlayan puşta gelen tanım: saçma sapan, gerçeklerle alakası olmayan bir manşet. alıştık artık, sıradan geliyor...
 • gezi senin .... .... şeklinde karşılık verilebilecek bir manşet.

  not: tanımda boş bırakılan yerleri, haberi yapan gazeteyi akıl, vicdan ve insanlık süzgecinden geçirdikten sonra istediğiniz sözcüklerle doldurabilirsiniz.
 • "polis kontrollü müdaheleyle parkı herkesin kullanımına açtı" cümlesi ile devam eden, gazetecilik ve medya denen olguyu bir kez daha yerin dibine sokan sabah gazetesi manşeti. bunu yazan şahsiyetin farkında olmadığı iki şey var: birincisi park zaten herkesin kullanımına açıktı, kimsenin parka girişi engellenmemişti; ikincisi ve daha da önemlisi sizin marjinal, illegal örgütler dediğiniz kimseler olmasaydı ortada günaydın diye manşet atacağın bir park olmayacaktı. şimdi de gelmiş diyorsun ki polis parkı yeniden halka açmışmış.

  unutmayın bundan on sene önce bin yıl süreceğini düşündükleri rejime yaranmak için benzer başlıklar atanlar bugün tarihin acınası sayfalarındalar ve bundan bir on yıl sonra da siz de bu şekilde anılacaksınız.

  http://www.netgazete.com/gazeteler.php?id=19
 • daha altbasliginda bile yalan barindiran gazete manseti. taksim halka acilmamis su anda polis ve belediye iscileri haricinde yaya ve arac trafigine toptan kapanmistir.
 • her seyin güllük gülistanlik olduğunu gösteren başlık. ne kadar saygılı, düsünceli polislerimiz olduğunu da gösterdiler. oh mis!
hesabın var mı? giriş yap