şükela:  tümü | bugün
340 entry daha
  • benden bütün sözlüğe gelendir. bartın'dan bursa'ya giden bir otobüsün 13 numaralı koltuğundan bütün sözlük yazarlarına gelsin.

erasmusa girmiştim tez döneminde. oradaki hocalar yüzünden kaldım derslerden. şimdi ofis de hibenin yarısını geri istiyor. zaten iş bulamamışım, kyk kredisi alıyorum 850 tl, onu biriktirip ödeyeyim dedim lakin kasımda hepsini isterim yoksa haciz gelir dedi.

mesele şu zaten. okulum uzadı. tezim hazır ama o derslerden kaldığım için orada okulum uzadı... içimin en çok yandığı cız ettiği an o oldu. canları sağ olsun.

burcu hocaya da uğradım hazır bartındayken. ileride yaşayacağın hayatın bedelini ödüyorsun dedi. aynı yollardan geçmiş. bi umut acım azaldı be sözlük.

aklıma kız arkadaşım gelince sarılıp rahatlamak istiyorum ama sivas çok uzak be sözlük. sarılınca ya da kokusunu alınca sanki bana hiçbir şey olmayacakmış gibi, ölmeyecekmişim gibi hissediyorum be sözlük. ama sivas uzak.

bi gün de biz formatı viran eyleyelim be sözlük.

eve gidip güzel bi uyku çekeyim zira bütün gece düşündüm. sağlıcakla.
  • karılarlan kızlarlan mı yedin paraları ?! hocalar bırakmışmış... içip içip sızdın mi bar köşelerinde ? yoksa şehir şehir gezip okula mı gitmedin ?

canın sağolsun, kaç kere geliyoruz hayata. sana bir şey kattıysa, eğlendiysen o para da ödenir bir şekilde dert etme.
  • o zaman, ruhunda karanlık barındırmayan herkese günaydın.
    güne boğaz manzarası ile başlamak isteyenler buyursun

(merak etmeyin formata bir bok olmaz.)