şükela:  tümü | bugün
  • nip tuck ikilisini kıskandıran icraatleri ve fenomenliğiyle dikkat çeken efsanevi cerrah. batı dünyası bu adama "the master" diyormuş ve kendisini gelmiş geçmiş en mükemmel doktor olarak kabul ediyormuş.

http://3.bp.blogspot.com/…l7qcshdcrk/s1600/iran.jpg
  • twitter hesabını görerek keşfettiğim plastik cerrah. kendisi acıbadem fulya hastanesinde çalışmakta. kendisi aynı zamanda heykeltraşlık yapıyor, baba mesleği olarak. bunun yanında milliyet gazetesinde de yazıları çıkıyor.

ayrıca https://twitter.com/burunsanati adresinde estetik hakkında merak ettiklerinizi cevaplıyor.
  • yıllar sonra ekşi sözlüğe entry girmemi gerektiren güzel ailenin iyi ve başarılı doktor abisi.

son dönemde başarılı işleri ve güven telkin eden heykelleri ve resimleri ile fazla dikkat çekmiş olacak ki hakkında internette yalan yanlış şeyler yazılıp çizilmeye başlanmıştır. yazılan çizilen hiç bir şeye inanmayıp, gidip tanışmanızı öneririm.

ek olarak son yaşananlarla ilgili şöyle bir duyuru yayınladılar;

basın bülteni

babamın heykeltraş olması, benim hep sanat içerisinde olmamı sağladı, bu nedenle plastik sanatlar’a karşı küçüklüğümden beri büyük bir ilgim oldu. cerrahpaşa tıp fakültesi’nden mezun olduktan sonra, cerrahpaşa tıp fakültesi, estetik ve plastik cerrahi bölümü’nü, tus sınavında dereceye girerek kazandım. uzmanlığım sırasında abd’de yale ve miami üniversitesi estetik ve plastik cerrahi bölümlerinde, burun ve meme estetiği üzerine belirli sürelerle eğitim aldım. avrupa plastik cerrahi denkliği belgemi, fransa ve belçika’da girdiğim sınavlarla başarıyla vererek geçtim.

uzmanlığımda, estetik cerrahi sanatı ’nı ve plastik sanatlar’ı birlikte ele alıyorum. heykel ve resim çözümlemeleri yapmamın, estetik cerrahi’nde bana büyük kolaylıklar sağladığına ve yardımcı olduğuna inanıyorum. baba mesleği olmasına rağmen, hala babamdan ve sanat çevresinde açtığım sergilerdeki etkileşimlerden pek çok şey öğreniyorum; kendimi geliştirmeye her zaman özen gösteriyorum. ilk kişisel sergimin amacı aslında bunu gerçekleştirmekti. estetik cerrahi sanatı’nın, plastik sanatlar’la buluşmasını sağlamaktı. uluslararası fuarlara katılarak sanatımızı ve mesleğimizi ( estetik cerrahı sanatı’nı) tanıtmayı amaçladım. türkiye cumhuriyetinin “türk heykel sanatının son 100 yılından kesit” sergisinde, benim heykel sanatı’nın en genç sanatçısı olarak seçilip bu sergiye katılmam, estetik cerrahi sanatı ile plastik sanatlar’ın buluşmasının bir kanıtıdır. kendimi hep, layık gördüğüm değerler ve çizgilerde tutmaya özen gösterdim.

neden mi bu kadar fazla kendimden ve yaptıklarımdan bahsediyorum? çünkü, son zamanlarda birileri tarafından, yersiz, dayanaksız ve kötü niyetli olarak sosyal çevremde ve sosyal medyada şahsım hakkında kötü bir algı oluşturulmaya çalışılmakta; bu durumdan son derece rahatsızlık ve üzüntü duyuyorum. nasıl heykel sanatı çağlar boyunca ‘bu işe gönül vermiş’ kişiler tarafından birikerek üremişse, estetik cerrahi sanatı’na da aynı birikim dinamiği ve üretkenlikle yaklaşılmalıdır. yaptığımız işi bir ticaret olarak görmeyip, doktorluk etiğine uygun icra etmemiz gerektiğine inanıyorum.

son olarak;
    sosyal medya üzerinde; ismime özel olarak yazılmış, yanlış bilgiler içeren makaleler, yazılar, yorumlar çeşitli haber sitesi ve sosyal paylaşım forumlarında yayınlandı, zaman zaman yayınlanmaya devam ediyor. bu yürütülen sürecin alanen suç işlemek olduğunu belirtmek isterim. tarafıma yapılan hiçbir saldırıyı kabul etmediğimi, bu yayınların hepsinin tüm detayları ile kayıt altına alındığını, bu kişiler ve yazılar hakkında eğer ki ilgili yazılar ve paylaşımlar düzenlenmediği, silinmediği yada devam ettiği takdirde, yasal sürecin en kısa zamanda başlatılacağını kamuoyuna bildiririm.

saygılarımla,
    güncel öztürk
  • didem soydan'ın burnuna efsane bir operasyon gerçekleştiren doktor. takipteyim.
  • plastik cerrah olmasinin otesinde, gerek resim konusunda olsun gerek heykeltraslik konusunda olsun inanılmaz bir yeteneğe sahip dahi doktor.meslektaslarini kiskandiracak kadar yetenekli yakisikli karizmatik.....var da var..allah vermiş esirgememiş maşallah
  • çok iyi bir insandır, samimi, mütevazi, dürüst, candan ve içten... ayrıca çok da titizdir, sadece estetik cerrahide değil, içinde yer aldığı her işte.
  • bilinenin disinda, dudak dolgusu ve botox da cok basarili.
    (bkz: rising star)
  • normalde ameliyat ücreti bilgisi verilmiyor. bir arkadaşımdan öğrendiğime göre bu bilgiyi sizlerle paylaşma götlüğünü yapıyorum ki bütçenize uygun değilse boşuna 200 tl muayene ücreti bayılmayın. 6000 avro.

fakat kendileri lütfetmişler: ameliyat olursanız muayene ücretini mahsup etme fedakarlığını gösteriyorlar. :(
  • babası çok ünlü bir heykeltraştır. babasıyla birlikte neva art gallery diye bir sanat galerisi vardır. insan heykeltraşı vizyonunu sanat galerisini güzelce pekiştirmiştir. burun ve göğüs büyütme doktoru olarak nam salmıştır.