• bu başlık altında doktoru ve işlerini öven yazıların hepsinin reklam olduğuna eminim. zira güncel öztürk'e operasyon olan bir kişinin onu övmesi mümkün değil. kaynak ta bizzat benim.
  • halil söyletmez'in burnunu düşüren doktor. daha kim bilir kimlerinkini düşürdü de takipçi kitleleri olmadagi için garibanlarin sesi çıkmadı. dünyanın bence en ikiyüzlü insanları estetik cerrahlardır. adam ameliyat olduktan sonra burnu iyiymişmiş, 2 ay sonra düşmüşmüş. hadi oradan. zaten burun ameliyat olur olmaz düşmez, ameliyat olduktan sonraki aylar yıllar içinde düşer. sen bişeyi yanlış yaptın ki bu burun düştü, yoksa 50 kgluk halter düşse üstüne iyi yapılmış bir burun düşmez.
  • nişantaşı’ndaki muayenehanesine dışarıdan bakmanın bile kredi kartı limitinde düşmeye neden olduğu estetik cerrah
  • sanılanın aksine burunda mucizeler yaratmayan sadece kemeri törpüleyen ve ufak tefek dokunuşlar yapan doktor. yaptığı burunların bu kadar doğal görünmesinin sebebi budur. kendisine ameliyat olmuş biri olarak söylüyorum ki, eğer şikayetiniz çok ufaksa, daha doğrusu sadece kemerle ilgiliyse ve kimse ameliyat olduğunuzu anlamasın istiyorsanız çok doğru adrestir. fakat benim gibi burnunuzun her şeyinden nefret ediyorsanız, ameliyattan sonra her "ee hiç değişiklik yok ki" tepkisi aldığınızda hüngür hüngür ağlayabilirsiniz.
  • bu başlık altındaki çoğu entrynin reklam yapmak amacıyla yazıldığını düşünüyorum. gerçi kendisi gerçekten çok doğal burun yapıyor. ben de kendisine burun estetiği ameliyatı oldum. bu ameliyatı olma sebebim burnumun büyük, geniş ve uzun olmasıydı. bana ilk görüşmede ve ameliyattan bir gün önce yapılan görüşmede burun kanatlarımın daraltılacağı, burnumun küçültülüp kısaltılacağı söylenmişti ama ameliyat esnasında hiçbiri yapılmayınca ameliyattan sonra burnumda değişiklik olmadı. sadece burnumdaki beni rahatsız etmeyen ve dikkat çekmeyen hafif kemer ve burun ucum biraz düzeltilmiş. bu sebeple hala büyük, geniş ve uzun bir burnum var. boşuna ameliyat oldum. belki sadece bana böyle yapılmıştır, bilmiyorum ama çok üzgünüm. burnunuzda sadece birkaç ufak değişiklik yapılsın, bu sayede burnunuz doğal dursun istiyorsanız bu konuda başarılı bir doktor olduğunu söyleyebilirim.

edit: başka bir doktora yeniden ameliyat olmaya karar verdim.
  • bir suredir yaptigi isleri takip ediyorum, oldukca da basarili buluyorum paylastigi fotograflardan.

yalniz esinin dudaklarindaki estetik oldukca yapay ve kotu duruyor. hangi fotografina baktiysam ayni sonuca eristim.

yaptigi isler mi gercek, esinin dudaklarindaki yapaylik mi gercek?

ovuldugu kadar iyi bir estetik cerrah olmayabilir diye dusunuyorum.

fotograf
    fotograf
  • hastalarinin , hakkinda yaptığı elestirileri tum platformlarda israrla sildiren estetik cerrahı doktor.
    bir cok unlu doktor hakarete varmadığı surece bu yorumlara takilmiyorken , kendisinin neden bu kafada olduğunu anlayamadim.
    yakaladigim kotu yorumlardan anladigim kadariyla en buyuk fail i yapamadigi revizyon ameliyatlari.
    en buyuk basarisi da didem soydan
  • didem soydan’ın burnunu törpüleyip bırakmış gibi görünüyor. milimetrik dahi olsa bir kavis yok, burun ucu hiç kaldırılmamış. üstelik bu kadın sarışın mavi gözlü bir manken. hafif kavis hafif kalkıklık eminim şimdiki halinden daha çok yakışırdı. törpülenip bırakılan her burun tabi ki iddialı değil doğal durur.

asıl maharet hem iddialı hem doğal burun yapabilmekte. yani baktığınızda hem o kişi o burunla doğmuş gibi düşünmelisiniz hem de burnu kusursuz görünmeli. kusursuz ve iddialı duran herşey yapmacık değildir. doğal durması için de dümdüz burun yapmak bence maharet değildir.

halil söyletmez’in burnunun düştüğü, didem soydan’ın burnunun ucunun zaten hiç kaldırılmadığı göz önünde bulundurulacak olursa; kavisli ve kalkık iddialı bir burun isteyenlerin tercih etmemesi gereken bir isim olduğunu düşünmekteyim.

azıcık törpülesin bıraksın diyorsanız, minimalistseniz, radikal değişiklik istemiyorsanız düşünülebilir ama bunu da herkes yapabildiği için bu kadar para vermeye gerek var mı emin değilim
  • ortalama 4.000 euro isteyen doktordur.
  • didem soydan'ın burnuna efsane bir operasyon gerçekleştiren doktor. takipteyim.
hesabın var mı? giriş yap