şükela:  tümü | bugün
  • lokalinde damacana boyutlarinda cay ve kahve servisi bulunduran, cayi bitirenin hemen gidip tazelecegi, cay-kahve gecislerindeki becerilerin övülecegi dernek.
  • 15 bardak çay ile dernek yönetim kuruluna adayım.
  • baskanligina oynayabilecegim dernek. (bkz: ticaretle ugrasmak)
  • damardan ver pampaaaa
  • soğuk havalarda çok iyi oluyor da yazın direkt ilişiği kesiyorum. zaten sıcakta çay öyle harareti felan da almıyor, birbirimizi kandırmayalım.
  • bugün saat 16 civarı mandabatmaz'da iki tane türk kahvesi içtim. şu an hala uyuyamadım. öyle bir çarptı ki.. siz nasıl dayanıyorsunuz anlatsanıza biraz.
  • özellikle evdeyken filtre kahvenin ve çayın dibine vurduğumdan kardeş dernek olarak gece yatmak bilmezler derneginin de kurulmasını yönetim kurulu üyesi olarak öneriyorum. kabul edenler ? etmeyenler ? kabul edilmiştir. (bunu bi kac defa tv de görmüştüm bi kanalda, film bir ülkenin parlementosunda geçiyor. katılım zaman zaman az zaman zaman cok. ama genellikle az. tüm önemli görüşmelerde meclis başkanı bu sorulari sorarak kafasını bile kaldirmadan kabul edilmiştir diyordu sürekli. ne filmdi ama! gerçi hâlâ devam ediyor) filmin yayınlandığı kanali ve filmin ismini öğrenmek isteyenler yesillendirebilir.
  • sinir sistemini tahrip edenler derneğidir, tez zamandar kardiyak problemlerden muzdarip olacaklar derneği genel kurulu başkanının oğlu tarafından kurulmuştur.
  • bu derneğin onur başkanı olmam lazım :)