şükela:  tümü | bugün
  • yukarı edit : lütfen sadece fav değil, başlığa destek verin sevgili dostlar.

kanayan bir yaradır ve artık gün yüzüne çıkması gerekiyor. kaç yıllık yazarım, sözlük'ü ta ne zamanlardan beri bilirim. özellikle benim gibi yazar ve çaylak arkadaşların artık çığlıklarına ses olacağım.

yok arkadaş yok. bitmiyor, anasını satayım babasını kiraya vereyim bu nedir? bu ağzına koyduğumun sözlük'ü ne hale gelmiş? hangi akp medya merkezleriyle işbirliği içinde bu yönetim? ulan bitmiyor, sayfa sayfa kaydır, 3500 kişi engellemişiz, hala bitmiyor.

sözlük reklam ve kişi sayısı ayağına. vizyonsuz ve çağ dışı hükümet gibi akın akın dolduruyor bunları içeri. sizleri yazar yapan algoritmayı silkeyim ben. çomar dedektörü gibi bazı başlıklara üşüşen bu it sürüsü, özellikle çalıntı olan yerli araba zırvalığı ve şu tekbirli pöh yemini gibi başlıklarda boruları öten akit sürüsü, ne hikmetse yolsuzluk, çocuk tecavüzcüsü dini vakıf başlıkları, ekonomik kriz başlıkları, ihaleye fesat başlıkları, belediye torpili başlıkları, parsellenen metropol başlıklarına zerre uğramıyor?

vay çomar oğlu çomarlar sizi. vay sığır ordusu sizi. bitmek bilmeden engelliyoruz, binlerce satılık, sütü bozuk engelledik fakat bitmiyor arkadaş, bitemiyor. ne zaman durduracaksınız ulan bunları almayı? dingo'nun ahırı bile çırağan sarayı kaldı sözlük'ün son hali yanında. en azılı satılık itinden en basit çomarına alayını engelledik, hala ilk entry'si boş başlıklar, hala tonla paralı asker...

ve sözlük'ün ezelden beri düzeltemediği, muhtemelen yazılım bilgisizliğinden kaynaklanan sorunu, altına tonla entry girdiğim (bkz: başlıklarını engelle butonunun çalışmaması) olayı var.

yettiniz hacılar.
  • twitter için de aynı şeyi söyleyebiliriz. çok ama çok uzun bir engelleme sürecinden sonra twitter benim için kullanılabilir olmuştur. ekşide ise genelde politik başlıklara yazmayarak uzak durduğum kabiledir.
  • 11 entry ile yazar olanı nick altımı ziyarete geldi..11 entry!!
    tebrik ederim dedim 11 entry ile yazar olduğun için...eki eki:) sağol ya dedi
  • bir bunlar bir de her takımın başlığına dadanan gs trolleri. bakın troll diyorum normal gs taraftarı üstüne alınıp atarlanmasın.
  • satılmışları rahatsız eden ordu. ne üdüğü belirsiz biri gelmiş ona buna aktroll diyip engelliyor. beni de engelle, engellemezsen adam değilsin. togg’a, jöh ve pöh’e laf ediyor amk. vatansızı.
  • günde 50 marxa rağmen iyi dayanan ordudur.
  • youtube versiyonları şu sıralar yerli otomobil videolarında rte'yi övüp atatürk'e sallamakla meşguldürler.
  • bu başlıkta da arz-ı endam edecek troller ordusudur. zorla okutmak isterler yazdıkları pislikleri.

bir de ona buna vatan haini derler. millilerdir ya da değillerdir, duruma döneme göre değişir. unutmayın ki bugün söyledikleri saçmalıklar yarını bağlamaz. neden? çünkü devir değişmiştir. örneklerle sabittir, onlar konuyu bilir.

artık engellemeyi bıraktım bu misvak sürüsünü. tespit ettiğim anda okumayı bırakıp bir sonrakine atlıyorum.
  • kara murat filminde , kara murat'ın bizans surlarında öldüre öldüre bitiremediği bizans askeri gibi bunlar . 10 tanesini engelliyorsun , 2 dakika sonra surun bir mazgalından , merdiveninden 20 tanesi tekrar peydah oluyor.
    yok edilmesi zor , şerefsizler ordusu...