şükela:  tümü | bugün
  • muhabirin alay etmesini umursamayı bırak, anlamayan bir adam. çok saf. yanaklarından sıkılası
  • ne kadar tatlı adam lan, umarım tez zamanda evlenir. * seviyesizce dalga geçen muhabir, insan değilsin.
  • (bkz: gunde alti ekmek yiyen insan)
    aramaya inanalım.
  • hafif mental geriliği olan insanlarin videolarını komedi unsuru olarak sağda solda paylasan normal zekalı insanlardan nefret ediyorum. yürüyemedigi veya hareket edemediği için felçli birine gülüyor musun? zihinsel engelli bir insana neden gülüyorsun o zaman?
  • muhabirin alay ettiği kanısına nasıl varıldığını anlamadım? adamla nasıl konuşulması gerekiyorsa öyle konuşmuş tutup alakasız birşey konuşmamış. ev hanımı demesi alay etme anlamında değil latife yapıyor.. ve röportaj yaparak adama yardımcı oluyor aslında. tarzan rıfkı filmindeki gibi. bu adama 100 tane evlenme teklifi gider siz bile şaşırırsınız.
  • keşke herkes bu abi kadar şükredebilen, hayatın olumsuzluklarına karşı pozitif bakabilen kişiler olsaydık. yani ben en azından onun kafada olsam başka bir şey istemem.
    adamın annesi yok, babası yok, kim bilir hangi işi yapıyor, tek başına bi göz odada yaşıyor ve evli değil, çoluk çocuğu yok. yapayalnız bir hayat sürüyor. ama gözlerinden mutlu olduğu, şükür içinde olduğu belli.
  • arjantin'de olsa o ekmeğe harcadığı para ile biftek yiyebilecek bir insan olacaktı.
    sevimli ve sempatik bir insana benziyor. sanırım evlenmek de niyetindeydi. çok önceleri izlemiştim.
    ona bu tür yaşam sunan düzenin ben taa zihniyetine sokayım!
  • gayet şeker gibi bir abi. spiker de kasmıs kendini ayrıca yanlış bir şey söylemeyeyim diye yüklenmeyelim bence.
    bir adet evlenecek insan bulsa başka da derdi kalmayacak gibi abinin ne güzel lan. abi evlenmediyse ve tanıyan biri varsa bizzat ilgileneceğim. abimiz mutlu olmayı hakeden nadir insanlardan nezdimde.
  • videosuna hep iş yerinde denk geliyorum, o yüzden daha izlemek nasip olmadı bu abiyi.