• cnn türk'te yeni bir program.

saatlerdir izliyorum, konuklardan mı moderatörden mi bilmiyorum ama gayet başarılı.
    konu ağır ama kavga dövüş yok. söz kesen de yok..
    sakin sakin. ne güzel.

edit: (bkz: deniz bayramoğlu)
  • şu an da hdp li bir milletvekili,pm üyesi olmayan bir ortamda 9 hdp'li milletvekilinin tutuklanmasının tartışıldığı programdır.
  • yine tavuk meselesini yatirmis cnn turk masaya. konuklara bakiyoruz bir doktor, bir ziraat muhendisi ve meslegini cozemedigim bir hanim abla var. lakin yine bir tane veteriner hekim yok.

neden?

bu haliyle kusura bakmayin sacma sapan bir program oluyor su an. konu var, uzman yok. super. hadi izleyip bilgilenelim.
  • onkolojici yavuz hoca'nın karşısında marketteki tavukların çok sağlıklı olduğunu iddia eden bir kadın ve bikaç kişi daha var.

şahan'ın skeçlerinde ceviz kıran adlı bölüm vardı bildiniz mi? orda şahan dünyanın dönmediğini, insan vücudunun dörtte üçünün su olmadığını falan iddia edip karşısındaki bilim adamını trollük ede ede sustururdu.

yavuz hocanın bu programda maruz kaldığı durum en az yukarda bahsettiğim bilim adamının hali gibi.
  • şimdi biz tavuk yiyelim mi yemeyelim mi??? karar veremedim.yavuz hoca yemeyin diyor ama diğerleri sağlıklı diyor.hele bir konuk var ki; yavuz hoca yı fena haşladı.resmen şarlatan demeye getirdi.yavuz hoca hiç sinirlenmiş değil.
  • an itibari ile ccntürk'te yayınlanan programdır.
    hakan bayrakçı "hdp eğer ikna edilip evet derse başkanlığa %65 hayır çıkar" dedi. çok da doğru dedi. hadi arkadaşlar ne yapıp ne edip hdp yı taktik olarak "evet" dedirtelim. vallaha mhp komplen hayır verir, akp içinde ki milliyetçi gruplarda "hayır" der. bu iş çözülür.
  • şu anda yediğimiz gıdalar güvenli mi konusu tartışılıyor.
    bir gıda güvencisi ise diyor ki margarin tüm yağlardan sağlıklı. vay efendim köylünün zeytinyağı şişesinde erkek çocuk sidiği olabilirmiş. nasıl kafalar bunlar kardeş kaç paraya konuşuluyor böyle net.
  • az evvel itibari ile korteksin 5 bin yılda küçüldüğü söylendi. karşısında ki prof da "boyu değil işlevi önemli" dedi.
  • kavga yok, dövüş yok, sanırsam bilgi var. işemeye gitmek için reklam arası bekliyorum. şaşkınım.
  • özellikle sağlık içerikli yayınları dolu dolu geçen ve izlemesi keyif veren televizyon programı.
hesabın var mı? giriş yap