şükela:  tümü | bugün
  • fetocu program, kanaltürk'de şu an
  • cnn türk'te yeni bir program.

saatlerdir izliyorum, konuklardan mı moderatörden mi bilmiyorum ama gayet başarılı.
    konu ağır ama kavga dövüş yok. söz kesen de yok..
    sakin sakin. ne güzel.

edit: (bkz: deniz bayramoğlu)
  • şu an da hdp li bir milletvekili,pm üyesi olmayan bir ortamda 9 hdp'li milletvekilinin tutuklanmasının tartışıldığı programdır.
  • yine tavuk meselesini yatirmis cnn turk masaya. konuklara bakiyoruz bir doktor, bir ziraat muhendisi ve meslegini cozemedigim bir hanim abla var. lakin yine bir tane veteriner hekim yok.

neden?

bu haliyle kusura bakmayin sacma sapan bir program oluyor su an. konu var, uzman yok. super. hadi izleyip bilgilenelim.
  • onkolojici yavuz hoca'nın karşısında marketteki tavukların çok sağlıklı olduğunu iddia eden bir kadın ve bikaç kişi daha var.

şahan'ın skeçlerinde ceviz kıran adlı bölüm vardı bildiniz mi? orda şahan dünyanın dönmediğini, insan vücudunun dörtte üçünün su olmadığını falan iddia edip karşısındaki bilim adamını trollük ede ede sustururdu.

yavuz hocanın bu programda maruz kaldığı durum en az yukarda bahsettiğim bilim adamının hali gibi.
  • an itibariyle programda yavuz hoca'nın karşısındaki mustafa ve bülent isimli medikal onkolog hocalar temiz ve kimyasalsız gıdayı savunan yavuz hoca'yı insanları kemoterapiden uzaklaştırmakla, paniğe sevketmekle suçlamakta, eziklemek, susturmak ve kendilerini göstermek için çılgın atmaktadırlar. kanser hastalarının inek gibi sağıldığı, hayatta kalmak, zamanında ve doğru tedaviyi alabilmek uğruna tüm birikimlerini özel hastanelere ve doktorlara gömmelerinin beklendiği, borçlandırıldıkları, sistem tarafından iyice silkelendikleri bu düzende doktorun izniyle verilen bitkisel desteklere şiddetle karşı çıkmalarını çok şüpheli buluyorum. ilaç sektörü şövalyeleri gibi davranıyorlar. yapmayın, etmeyin yahu. 7 yıl kanserle uğraşmış, kemoterapinin yıkıcı etkilerini defalarca gözlemlemiş, kimyadan da oldukça anlayan bir birey ve yavuz hoca'yı tanıyan bir hasta yakını olarak, kendi deneyimlerime de dayanarak yavuz hoca rocks, siz haksızsınız beybiler diyorum.

canlı aktarım: mustafa bey az önce kendi sitesinin adresini verdi, hmm. bu beylerin ilaç firmalarının desteklediği, üyelerini kongrelere gönderdiği bir derneği varmış. olay kirli doktor temiz doktor kavgasına dönüştü. yavuz bey tek, medikal onkologlar voltran'ı oluşturdu. bülent bey neden bu kadar alındınız ilaç firması doktor ilişkisine dikkat çekilmesine? nahoş bir ilişki yoksa yoktur deyin geçin. ego savaşınızdan program pert oldu. ayrıca bu kadar kötü yönetilen!! bir program görmemiştim, deniz bey bu fırsat için teşekkürler.

edit 1: typo
    edit 2: doktor, hekim ve tüccar farkını açıklayan yavuz hocam, insansınız! düşüncelerime tercümansınız.
  • an itibari ile ccntürk'te yayınlanan programdır.
    hakan bayrakçı "hdp eğer ikna edilip evet derse başkanlığa %65 hayır çıkar" dedi. çok da doğru dedi. hadi arkadaşlar ne yapıp ne edip hdp yı taktik olarak "evet" dedirtelim. vallaha mhp komplen hayır verir, akp içinde ki milliyetçi gruplarda "hayır" der. bu iş çözülür.