şükela:  tümü | bugün
  • atv haber ve sabah'ın beni artık kesmemesinden dolayı başladığım eylem.

güne fetöcü hainlerin bilmem nerede yaptıkları hainlikle başlayıp, cehape'nin çevirdiği pisliklerle iyice küplere biniyorum. ardından reis'in verdiği talimatlarla öfkem azalıyor. ardından duruma göre değişen amerika, avrupa birliği, almanya, rusya düşmanlarının yaptığı hainlikler ve itlikler beni biraz ürkütse de reis'in yaptığı atarlarla bizi dize getiremeyeceklerini anlıyor ve kendime güven duyuyorum.

tabi yemekten sonra gelen tatlı gibi örneğin ötv zammı müjdesi, memura %1 zam müjdesi, 500 üst düzey pkk'lının öldürülmesi gibi haberlerle iyice keyfe geliyorum.
  • radyoda alman ordusunun başarıdan başarıyla koştuğunu işitip ertesi gün kapının önünde sovyet askerlerini görmektir.
  • kafa rahatlığı sağlayan eylem.
  • sayet emekliyseniz mujdelere doymazsiniz.

(bkz: takvim ve güneş'in emekliye her gün müjde vermesi)
  • takvim ve güneş gazetesi benim için, eskiden arka sayfasından sunmuş olduğu taş ötesi hatunlar demektir. tabi bir de uyduruk "dış kaynaklar" haber servisi vardı. yok işte birmingham'da bir kadın yanlışlıkla boğa yılanı yutmuş. kocası da onu çıkarmaya çalışırken kayarak kadının üstüne düşmüş, kadın hamile kalmış ve yılan bebek doğurmuş.. vay amk..