şükela:  tümü | bugün soru sor
 • merkezi trabzon'da bulunan bir mobilya firmasi. sahibi aydin gundogdu'dur.
 • internet sitesine girdiğinizde konuşma penceresi açılan mobilya firması. düzenli aralıklarla "müşteri temsilcisi 7", "müşteri temsilcisi 27" gibi insanlar yazıp "hoş geldiniz nasıl yardımcı olabilirim, baktığınız ürünü söylerseniz fiyat bildirebiliriz" filan yazıyor. arkadaş ben böyle üstüme üstüme gelen tezgahtarlardan kaçmaktan alışveriş yapamaz haldeyim, internette de mi??? neyse ama sanal olarak o kadar sıkılmıyorum, bu da değişik bir hizmet sonuçta.
 • sözlükte adını görüp merak ettim, sitesine girdiğimde bahsedilen online müşteri temsilcisi mesaj yazdığında sırf laf olsun diye çocuk odası sordum. önce hangi şehir için istediğimi sordu, sonra bulunduğum şehirde bulunan mağazaları verip bana en yakın olanı sorduktan sonra telefonundan adresine kadar söyledi sıra ile. ciddi ciddi cevap yazıyorlar yani.

  ayrıca internetten görüşme yaptıkları müşterilerine indirim kuponu veriyorlarmış. sanırım asıl amaç isim ve tel alıp database oluşturmak.
  yine de isminizi söyledikten sonra kodu veriyor. sms olarak göndermek için tel numarası istiyor. şirket hattımı verdim gerçekten de msj geldi. ancak vermesem de olurmuş, ben kullanıcı adı, parola v.s gönderecek sanırken aynı kodu yolladılar.

  mobilyaları nasıldır? kupon işe yarayacak mı? nedir, ne değildir bi ara gidip görücem. ama sistem hoşuma gitmedi değil. 1 dk içinde öğrenmek istediğimi (ilk anda öyle bir niyetim olmadığı halde =) aldım ve çıktım.
 • bir kaç gün önce beni (satış temsilcisiyim) habersiz bir şekilde işten çıkaran firma. 2 ay çalıştım ve iş ortamımdan çok memnundum ha bu arada ardahan mağazasından bahsediyorum, neyse bi gün akşam işten çıktım ve 10 dakika sonra müdür tarafından arandım işten çıkarıldın diye. ulan madem çıkaracaksın yüzüme söyle telefonla arayıp söylemek nasıl bir terbiyesizliktir. beni arayıp konuştuktan sonra başka birini aynı akşam işe alıyor ayrıca bu müdür. ben de bölge müdürünü arayıp şikayet ettim "siz işçinizi habersiz bir şekilde işten çıkarıyorsunuz böyle bir şey kanunda var mı?"dedim tabi cevap yok. üstüne üstlük benim işten çıkarılma sebebim kesinlikle müdürün yapmadı gereken işleri benim yapmamı istemesi ve benim de ısrarla yapmamam. gündoğdu çalışanları bilirler müdür bilgisayar başında ki işlerden sorumludur ve o işlerden prim alır, satış temsilcisi ise sadece mağazanın temizliği ve müşteriyle konuşmakla yükümlüdür ve satış temsilcisinin bilgisayara oturmadı kesinlikle yasaktır.

  her neyse efenim bölge müdürüyle konuşurken mağaza müdürünün kendi işlerini bana yaptırmak istediğini ve benim de yapmadığımı söyledim ve bundan dolayı işten çıkarıldığımı söyledim. bölge müdürü "ardahana gelince konuşalım"dedi tamam dedim ve ardahana geldiği gün mesaj attı mağazada görüşmek istediğimi söyledim kabul etmedi üstüne üstlük koskoca bölge müdürü trip attı bana*. evet evet yanlış okumadınız adam bana trip attı ve " beni bi daha arama numaramı da sil."dedi. sanki adamla can ciğermişiz bu güne kadar. kısacası it itin ayağına basmadı.

  çok üzünçlüyüm sözlük, çok moralim bozuk bu olaydan dolayı. ooof oof
 • işini iyi yapan bir mobilya firması. ürünleri gayet kalitelidir. malum firmalar kadar da pahalı değildir.
 • bugün trabzon organize sanayideki fabrikalarında çok büyük bir yangının çıktığı firma. kontrol altına alınması bile 8.5 saat sürdü. ama neyse ki yaralı yok.
 • geçen ay sipariş vardiğim ürünler 1-2 hafta önce geldi, kurulumları yapıldı.
  tanıdık bildik birkaç firmayı gezdik salon takımı için (3+3+1+1), fiyat olarak hemen hemen hepsi aynı aslında ancak gündoğdunun avantajı elden taksit imkanı oldu benim için. ürün kalitesi de daha önce aldığım doğtaşayarında. doğtaşta da demir profilli bir ürün tercih etmiştim, şimdi aldığımda da aynı formda bir ürün aldım, kumaş ve malzeme dayanıklılığı iyi görünüyor ancak zaman gösterecek tabiki.
 • bugün eski bağdat caddesindeki mağazalarına gittim. gerçekten kaliteli ve şık koltukları var. üstelik çok uygun fiyata. 1130 liraya çağla adlı çekyatını aldım. doğtaş matera köşe koltuk almıştım 5 ayda alt yayları çıktı ama yine de memnunum. bir de çekyat alayım diye arayışa girmiştim. bu fiyata bu kadar kaliteli hiç bir yerde bulamadım. ki tam bir alışveriş dehasıyım. kumaşları da kedi besleyenler için çok uygun. 500 liraya şu demirli dandik koltuklardan alacağınıza 300 daha koyun burdan alın. 800 liraya bile koltuğu var.