şükela:  tümü | bugün soru sor
 • inanilmaz yapmacik, konustugu konuya hakim olmadigi her halinden belli ya da öyle hissettiren ve gayet subjektif yorumlariyla fenalik geçirten bir de anlattigi konuyu sürekli maddeleyerek aktarma çabasiyla ögretmenlik mesleginin ve ders kitaplarinin fazlaca etkisinde kaldigini anlayabilecegimiz kisi.
 • sezen aksu'yu konuk ettiği şeffaf oda programında minik serçe'ye iştahlı bir kedi edasıyla bakan yazar ve programcı.

  buyrunuz ispatı ;
  http://www.youtube.com/watch?v=7c6rmaxtpay

  not : son kısımda güneri cıvaoğlu'nun "neler yapıyosun,neler söylüyorsun" deyişine ve bakışlarına özellikle dikkat ediniz.
 • http://www.milliyet.com.tr/…/08/yazar/civaoglu.html
  linkindeki yazısında aselsan' ın ismini bile bilmeden türkiye savunma sanayii gibi bir isimle konuyu ne kadar iyi bil(me)diğini göstererek komplo teorileri kurmuştur. be adam demezler mi, şu çaylak çaylak halimle bana bu entry yi girdirtiyosun.
  (bkz: bana komple yaptılar)
 • bakırköy 10. sulh ceza mahkemesi' nin 10/06/2008 tarih ve 2008/833d. iş. sayılı kararına göre 5651 sayılı kanun' un 9. maddesine göre güneri civaoğlu hakkında bugüne kadar yazılan bütün yazılar kaldırılmış ve kanunun öngördüğü üzere bir hafta süreyle yayınlanmak üzere aşağıdaki cevap ve düzeltme metni yayına alınmıştır.

  cevap ve düzeltme metni

  www.sozluk.sourtimes.org isimli internet sitesinde müvekkilimiz güneri cıvaoğlu hakkında yer alan sözde 3. kişilerin görüşlerinin yayınlandığı eleştiri ve yorum hakkı ile ilgisi olmayan yazılar gerçek dışı ve kişilik haklarına ağır saldırı niteliğindedir.

  internet sitesinde müvekkilimizin ismi ile arama yapıldığında tüm bilişim ortamına sunulan yayın, 2002 yılından bu yana yeni yazılar eklenerek halen sürdürülmektedir. ekşi sözlük internet sitesinin, yayınında kamu yararı olmayan gerçek dışı ifade ve yorumları yayınlamaya sürdürmesi, müvekkilimiz hakkında internette arama yapan herkesi olumsuz ve aşağılayıcı, küçük düşürücü önyargılarla etkilemek kastı ile hareket ettiğini açıkça ortaya koymaktadır.

  bu nedenle müvekkilimiz güneri cıvaoğlu hakkında internet sitenizde yer alan haksız yere karalayıcı ve herkesin hakaret ve husumetine maruz kılacak nitelikteki içeriğin tümüyle yayından kaldırılmasını, düzeltme yazısının bir hafta süreyle internet ortamında yayınlanmasını vekil olarak bildiririz. 26.05.2008

  güneri cıvaoğlu vekili
  av. nurcan çalışkan
 • toplam yazar olarak görünen 13739 kişiye; avukatı aracılığı ile sözde 3. kişi diyen bir ademoğlu.

  valla billa ben sözde değil özde üçüncü kişiyim.

  (bkz: sözde değil özde üçüncü kişi)
 • sayın sözlük yazarı sözde 3. kişiler, gönderttiği tekzip metnini şimdilik kaldırmamayı tercih ettim. tekzip metnini de kaldırın diye dava açmasını bekliyorum.
 • nasil ki kendisi makalelerini vs yazilarinda bahsettigi insanlardan izin alarak, onlarin rizasini alarak yazmiyor, burada da kimsenin ondan izin alma zorunlulugu yoktur. sozde ucuncu ve kamuya hicbir yarari olmayan herkesle beraber selam ederim kendisine.
 • (bkz: gün eri)

  günü kurtarma çabasında galiba o da...
 • yurdumda ya$ayan bir oksimoron; (bkz: sansur) (bkz: gazeteci)
 • esma sultan yalısında yaptığı programı, programındaki elit havayı, arabesk şarkıcılara piyano çaldırtmasına hayran olduğum insan. rtük yasaklamasaydı o programı sunarken puro agzına cok yakısırdı bence. bi de başını arkaya doğru kahkaha atısı var. kır sacını,topsakalını,disko topu gibi karavatlarını sevdiğim insan. canımı istese veririrm o derece hastayım kendisine. zamanında haber bülteni sonrası günün yorumu sayesinde tanıştım kendisiyle. hayatımı onun yaptığı yorumlara göre ilerlettim hep, şu anda bir fest fud zincirinde asgari maaşın yarısına çalısıyorum.