şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sokak hayvanlarının yaşama hakkının olmadığını savunan faşist bir yaratık. (bkz: #65422856)
 • hayvan düşmanı, faşist bir dallama. yetiştirip, topluma salmışlar. ahlak vb kavramları ne salak ana babası öğretebilmiş, ne de çevresi.

  nitekim düşmanlığını yaptığı hayvanların sıçtığı bok kadar değeri yoktur. engelleyin, çoğalmasın böyle yavşaklar.

  edit: (#65505134) ortada suçsuz, günahsız, yine insanlar yüzünden sokakta kalmış bir hayvana sopayla vuran bir o.ç var ve bunu meşrulaştırmaya çalışıp, aklınca fikir ürettiğini sanan bir geri zekalı. sen ilk önce ortaçağ kafasından bir sıyrıl, haklı ve haksızı ayırt etmeyi öğren ondan sonra fikir sıçarsın.

  edit: küfür etmek yerine fikirlerinizi yazın diyen sevgili trol kendi fikirlerine o kadar saygı duyuyor ki silmiş yazdıklarını, şu tip insanların bir de başkalarından fikirlerine saygı duymalarını istemesi gerçekten ilginç. kendisi insan düşmanı olduğu kadar aynı zamanda hayvan düşmanıdır ve insanlara muhtaç sokak hayvanlarının ortadan kaldırılmasını istemektedir.
 • doktor oldugunu dusundugum suser.
 • güneşten kaçan adam.
 • paçavra
 • sayın yazarın tüm entrilerine bir göz gezdirdim. trol olmadığı ve gerçekten sözlüğe somut bir şeyler kazandıran sayıca az yazarlardan olduğu sonucunu çıkardım. küfür ve hakaret edenler zaten kendilerini belli ediyor. naçizane tavsiyem biraz gamsız olmayı öğrenmesi. saygılar sevgiler.
 • aziz sancar'a bok atan ergen.
  (bkz: engelle)
 • bir de ırkçı olduğunu öğrendik bugün.

  (bkz: #69025115)
 • bu tip, ekşisözlüğün görüp görebileceği en kötü kalpli yazardır. muhtemelen asosyal bir canlı, sevgisiz büyümüş, küçüklüğünden beri birileri tarafından ezilip hor görülüp dışlanmış olabilir. o dönemlerinin intikamını muhtemelen sağa sola nefret saçarak alıyor. tabi bunu direkt "dünyalılardan tiksiniyorum" diyerek yapmıyor. uzun uzun cümleler döşeyip dikkatleri dağıtmaya çalışarak kustuğu nefretin aslında kendisindeki sevgisizlikten kaynaklanmadığını, belli bir mantığa dayandığını falan göstermeye çalışıyor. ama ah işte, hiçbir zaman o "bilinçsiz canlılar" diye nitelediğin bir sokak hayvanı kadar değer göremeyeceksin şu ölümlü dünyada zavallım.

  bir de zihinsel engellilerle alakalı bir şeyler sıçmış. yaşatılma amaçlarından bahsetmiş. öyle ya zihinsel engelli bir birey diğer insanlar gibi olmadığı için onların yaşama hakkının illa ki bir nedene dayandırılması gerekiyor. e peki senin yaşama amacın ne? niye varsın ? neden sözlüğü kirletiyorsun lan? gitsene şurdan.