şükela:  tümü | bugün
  • nasıl bir cilt kanseri türüne yakalandıysa, güneş ışınlarına maruz kaldıkça uzuv kaybı yaşayan ve bu yüzden kolunu ve kulağını kaybeden kadının yaşadığı dramdır.

maddi durumu da böyle bir hastalığın tedavisini çok aşar. devletin yardımı şart.

bu ülkede devlet denilen şey hala varsa ve kaldıysa, bu kardeşimize yardım elini sonuna kadar uzatır ve ne gerekiyorsa sonuna kadar yapar. bilim ve tıbbın geldiği son aşama neyse bu kardeşimiz ondan sonuna kadar faydalanmalı.

halkın vergilerini saçma sapan işlerde çarçur edeceğinize böyle zor durumdaki kardeşlerimiz için kullanın.

kaynak
  • yardım bekleyen bir insanın dramıdır. normalde bu tür nadir görülen vakalarda devletin yardım etmesi gerekir ancak her vakaya yardım edilmez. bu iş bir yerde şansa bakar.

o yüzden durum vahim.
  • sağlık bakanlığı yetkililerinin bir an önce ilgilenmesi gereken hastalık durumu.
  • ingiltere’den gelen 750 milyon paund suriyelilerle harcanmadan! bu enteresan vaka için devletten gerekli yardımı alır umarım.
  • gündeme gelmesi gereken bir insandır.
    afagan ve suriyelilere sokağa başı boş cocuk doğurmaları için verdiğiniz paradan %0.1 ayırıp şu insana çare olun.
  • yardım kampanyası vs başlatılmalıdır acilen. gerçekten üzücü bir durum. biran önce iyileşmesi dileğiyle.
  • bu ablaya sahip çıkılmalı.
    ablanın vücut bütünlüğü tehdit altında olduğundan yaşam standartı düşüyor ve yaşadığı stresi tahmin bile etmek mümkün değil.
    up
  • başlık bile üzücü iken linkine hiç tıklayamadım.

türkiye sosyal bir devletse yardım etmesi gereken kişi.
  • allah şifa versin. nadir görülen bir hastalığa yakalanmış kadıncağız.*
  • devletin duyarsız kalmaması gerekir. ne hastalıklar var arkadaş? allah çaresiz dert vermesin! umarım gerekli yardımları alır da sağlığına kavuşur.